17 komentāri
Trīs bērnu mamma pēc smagām operācijām palikusi bez līdzekļiem un izmisumā lūdz palīdzību cilvēkiem…
Ilustratīvs foto: LETA

Kāda sieviete, trīs bērnu mamma, nonākusi pilnīgā izmisumā – viņa patlaban ir palikusi bez darba, pārcietusi vairākas smagas operācijas un, lai pabarotu savas atvases, palīdzību nākas prasīt nejauši sastaptiem cilvēkiem, vēsta kāds ieraksts sociālajā tīklā Facebook.

“Šodien, dodoties uz baznīcu, saņēmu palīdzības saucienu no kādas vientuļās mātes Danas, kura pienāca klāt un palūdza vai nevaru palīdzēt, jo bērni ir bez pārtikas! Atklājās, ka Dana ir bijusi slimnīcā, un izgrieztas trīs kuņģa čūlas, kā arī vairogdziedzeris! Cik nopratu no viņas stāstītā, tad “sociālie” vēl kaut ko pētot un spriežot, lai piešķirtu pabalstu. Dana pašreiz ir bez darba, jo ir veselības komplikācijas pēc operācijas!” vēsta ieraksts Facebook.

Danai ir trīs bērni – divi puikas 17 un četrus gadus jauni, kā arī trīs gadus jauna meitenīte!

Vīrietis, kurš ievietojis ierakstu Facebook, par pirmās nepieciešamības pārtiku dažām dienām jau ir parūpējies, taču vēl ir nepieciešamas drēbes bērniem un gultas veļa. Visvairāk Danai šobrīd noderētu darbs.

“Varbūt kāds var piedāvāt Danai kādu saimniecisko darbiņu? Danas telefona numurs: 28840356,” aicina labdaris.

TOP komentāri

 • arī mamma
  +12 +12 0

  arī mamma

  Šādā situācijā LV nav grūti nonākt, bet raksts tiešām dīvains, daudz kas neiet kopā.....šādā gadījumā būtu jāatrodas krīzes centrā kopā ar bērniem....
 • Dace
 • Eva
  +8 +6 -2

  Eva

  Vismaz kurā pilsētā tas? Labprāt ko līdzētu! Negribu traucēt sievieti,ja tas tālu no manas dzīves vietas,tad nespēšu nogādāt ēdienu.
  Un tie,kuri gudri spriež... Ejat tur kur saule neiespīd. Dod Dievs lai jums dzīvē nenotiek nelaime.Tapēc mums nekā laba nenotiek,jo apkārtējie ir ļauni mūdži!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl