Trešdiena būs salīdzinoši silta, nokrišņi nav gaidāmi

Komentāri

Trešdien, 7. decembrī, Latvijā gaidāms mainīgs mākoņu daudzums, bez nokrišņiem. Pēcpusdienā Kurzemē palielināsies mākoņu daudzums un vakarā gaidāmi nelieli nokrišņi. Pūtīs mēreni stiprs ziemelis.

Gaisa temperatūra Latgalē un Vidzemē – nedaudz zem nulles, bet Kurzemē līdz 2-4 grādiem plusā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Medicīniskā laika prognoze otrā – labvēlīga.

Nākamās trīs būs nokrišņiem bagāta, vējainas un siltas dienas. Daudz līs ceturtdien, piektdien – mazāks lietus, bet sestdien, kad gaiss kļūs nedaudz vēsāks, lietum pievienosies arī slapjš sniegs.

Visas dienas pūtīs brāzmaini R, ZR vēji.

Gaisa temperatūra virs nulles, ceturtdien – siltākajā dienā – temperatūra sasniegs 8-9 grādus. No sestdienas Latvijā ieplūdīs vēsāks gaiss.

Bet jaunnedēļ – atkal sals!

Laika ziņas

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl