Tramvaju kustības slēgšana uz Brasas tilta – tiek pieļauts, ka sliedes varētu pārlikt citur

4 komentāri
Tramvaju kustības slēgšana uz Brasas tilta – tiek pieļauts, ka sliedes varētu pārlikt citur
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

Dienu pēc tam, kad tramvaju satiksmei tika slēgts Brasas tilts Rīgā, pār to kursē īpaši norīkoti autobusi, novēroja TV3 Ziņas.

Jau vēstīts, ka piektdien Rīgas dome lēma nekavējoties pārtraukt tramvaju kustību pār Brasas tiltu. Neraugoties uz to, ka šis lēmums pieņemts drošības apsvērumu dēļ, vēl sestdien ap pusdienas laiku remontdarbi nenotika un strādnieku rosība šajā vietā nebija novērojama.

Rīgas domes priekšsēdētāja pienākumu izpildītājs Oļegs Burovs (GKR) sarunā ar TV3 Ziņām pieļāva, ka uz tilta esošās sliedes varētu izņemt un pārlikt citur, lai mazinātu slodzi.

Tāpat Burovs iepriekš norādīja, ka sanāksmē ar Valsts policiju un Būvniecības valsts kontroles biroju nolemts noteikt ierobežojumu, ka pār tiltu nevar kursēt transports virs 30 tonnām. Tā kā ”Rīgas satiksmes” zemās grīdas tramvaji šo svaru pārsniedzot, pagaidām nolemts tramvaju kustību slēgt.

Tramvaju kustības aizliegums piektdienas vakarā radīja apjukumu pasažieru vidū, jo arī pēc tilta slēgšanas šim transportam, cilvēki nebija informēti un turpināja gaidīt tramvaju.