Traģiskā avārija uz Liepājas šosejas – visticamāk, pie vainas neveiksmīga apdzīšana

17 komentāri
Traģiskā avārija uz Liepājas šosejas – visticamāk, pie vainas neveiksmīga apdzīšana
Foto: Jānis Zvērs / TV3 Ziņas

Šorīt, 17. augustā, uz šosejas Rīga-Liepāja notikusi divu automašīnu sadursme – vieglā automašīna sadūrās ar degvielas vedēju.

Vieglās automašīnas vadītājs gājis bojā, savukārt smagā transportlīdzekļa vadītājs nogādāts slimnīcā. Pašlaik notikuma vietā ir apgrūtināta satiksme.

Smagā avārija notika Dobeles novada Jaunbērzes pagastā, Apšupes krustojumā. Pēc sākotnējās informācijas, vieglās automašīnas “Volvo V70” vadītājs sāka priekšā braucošas vieglās automašīnas apdzīšanu un, iebraucot pretējā braukšanas joslā, sadūrās ar pretī braucošu smago automašīnu “Volvo FH”, kas pārvadāja cisternu ar degvielu. Sadursmes dēļ smagā automašīna nobrauca no ceļa.

Pašlaik notikuma vietā strādā policijas darbinieki un regulē satiksmi, ceļš ir izbraucams pa vienu joslu. Pēc sākotnējās informācijas, degvielas noplūde no cisternas nav notikusi.

TV3 Ziņas noskaidroja, ka cilvēka atbrīvošanai no vieglās automašīnas glābēji izmantojuši hidrauliskos instrumentus.

TOP komentāri

 • Asja Anfimova
  +4 +3 -1

  Asja Anfimova

  Nu bet jāskatās vai laiž.Varbūt man paveicās redzēt,ka ļoti raiti un labi viss strādā.Uz jebkura ceļa ir tādi,kuri neļauj sevi apdzīt un vēl palielina ātrumu.
 • Lāsma Kancāne
  +3 +3 0

  Lāsma Kancāne

  Tas ir vēl bīstamāk, jo visi dzen, neskatoties uz to, ka pretī nāk mašīna, jo paļaujās uz to, ka palaidīs...bet citreiz nepalaiž?‍♀️
 • Lāsma Kancāne
  +3 +2 -1

  Lāsma Kancāne

  Vislabāk man patīk kā ir Igaunijā vietām-pa vienai joslai katrā virzienā un margas pa vidu-ik pēc 2 km parādās 3shā josla, pamīšus katrā pusē, lai var apsteigt lēnāk braucošos. Tur frontālās sadursmes vispār nav iespējamas

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl