Komentāri

Vakar, 13. aprīlī, Centra pārvaldes policijas darbinieki devās uz izsaukumu Bruņinieku ielā, kur garāmgājēji bija ievērojuši, ka uz pamestas ēkas jumta atrodas vairāki bērni.

Policijas darbinieki apsekoja pamesto piecus stāvus augsto ēku, kurā varēja brīvi iekļūt. Vairākās vietās no jumta un būves sienām bija atdalījušies būves elementi, viss liecināja par to, ka uzturēšanās ēkā ir nepārprotami bīstama.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēkā sastapti trīs jaunieši, kuri nekavējoties izvesti no ēkas ārā. Jaunieši policistiem pastāstīja, ka ēkā ienākuši vēl arī trīs mazāki bērni.

Turpinot apsekot ēku, uzmeklēti trīs mazgadīgi bērni, kuri bija noslēpušies vienā no telpām. Arī mazākie bērni nekavējoties nogādāti drošā vietā.

No piedzīvojumu meklētājiem noskaidrots, ka viņi par ēku uzzinājuši sociālajos tīklos un nolēmuši paši to apskatīt. Savukārt mazākie bērni, pamanot, ka jaunieši dodas ēkā, sekojuši lielajiem.

Par notikušo informēti bērnu vecāki, kuri ieradās notikuma vietā. Veiktas preventīva rakstura pārrunas par bīstamību un atbildību, iekļūstot un atrodoties neapdzīvotās, pamestās ēkās un būvēs.

Foto

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl