Traģēdija Madonā: četri bojāgājušie un divi izdzīvojušie mežstrādnieki bijuši ceļā uz darbu

26 komentāri
Traģēdija Madonā: četri bojāgājušie un divi izdzīvojušie mežstrādnieki bijuši ceļā uz darbu
RŪDOLFS KRIEVIŅŠ, TV3 ZIŅAS

Pirmdienas rītā notikušajā traģiskajā ceļu satiksmes negadījumā Madonas novadā, kurā “Volkswagen Transporter” mikroautobuss nobrauca no ceļa, apgāzās un ielūza ledū, četri bojāgājušie un divi izdzīvojušie mežstrādnieki, visticamāk, atradās ceļā uz darbu, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Kā TV3 Ziņām atklāja viens no uzrunātajiem vietējiem iedzīvotājiem, izdzīvojušais autovadītājs viņam esot pastāstījis, ka automašīnā atradās mežstrādnieku brigāde. Vīri no rīta, visticamāk, brauca veikt savus pienākumus.

Savukārt glābēji norādīja, ka sadauzītajā automašīnā, kas pēc apgāšanās uz jumta ielūza dīķī, atradās benzīna tvertnes un krūmgrieži.

Plašāk par traģisko avāriju uzzināsiet TV3 Ziņās plkst. 19.00.

Jau ziņots, ka Valsts policijas uzsākusi kriminālprocesu. Policijas rīcībā esošā pašreizējā informācija liecina, ka ceļš konkrētajā posmā bijis apledojis.

Zināms, ka 2. decembrī ap plkst. 9.00 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma izsaukumu uz Aronas pagastu, kur, kā liecināja sākotnējā informācija, uz ledus atrodas automašīna ar cilvēkiem.

Policija informēja, ka Aronas pagastā automašīna ”Volkswagen Transporter” nobraukusi no ceļa braucamās daļas un iebraukusi dīķī. Pēc sākotnējās informācijas, divām personām – automašīnas vadītājam un pasažierim – izdevās izkļūt no automašīnas pašu spēkiem, bet pārējie četri pasažieri negadījumā diemžēl gāja bojā.

Sākotnējās darbības notikuma vietā veica ugunsdzēsēji glābēji, lai glābtu automašīnā esošās personas, kā arī izceltu transportlīdzekli no ūdens.