Komentāri
Traģēdija Čaka ielā: trolejbusa vadītāju lūdz sodīt ar piecu gadu cietumsodu
FOTO: LETA

Piektdien, 9. decembrī, Rīgas Autotransporta prokuratūras prokurors, uzstājoties tiesas debatēs, krimināllietā, kurā apsūdzēta trolejbusa vadītāja par avārijas izraisīšanu Čaka ielā, kurā bojā gāja divas gājēju pārejas šķērsotājas, tiesai lūdzis piemērot apsūdzētajai piecu gadu brīvības atņemšanu, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem.

Rīgas pilsētas Latgales priekšpilsētas tiesa minētajā krimināllietā līdz 2016. gada 20. decembrim izsludinājusi pārtraukumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Prokuratūra jau vēstīja, ka saskaņā ar lēmumu par krimināllietas nodošanu tiesai, apsūdzētā vadot transportlīdzekli, tuvojoties regulējamai gājēju pārejai, nepievērsa pietiekamu uzmanību apkārtnei, brauca ar ātrumu, kas negarantēja kustību drošību konkrētā situācijā, savlaicīgi neieraudzīja, ka viņas braukšanas virzienā luksoforā deg sarkanais signāls un neapturēja trolejbusu pirms luksofora, bet turpināja kustību uz priekšu, kur nedeva ceļu divām gājējām. Rezultātā abas gājējas tika notriektas uz gājēju pārejas. No gūtajām traumām abas gājējas mira.

Apsūdzētā persona pie kriminālatbildības saukta pēc Krimināllikuma 260.panta otrās daļas.

Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl