Toreiz un tagad! Ceļš uz mazdārziņiem pārvērties par būvgružu izgāztuvi – kurš vainīgs?

0 Komentāru
Toreiz un tagad! Ceļš uz mazdārziņiem pārvērties par būvgružu izgāztuvi – kurš vainīgs?
Foto: Ekrānuzņēmums

Mazdārziņš galvaspilsētā neapšaubāmi ir privilēģija, taču kāda jēga no tā, ja ceļš uz ģimenes zaļo oāzi ved cauri izgāztuvei! Milzīgi būvgružu kalni pie vienīgā mazdārziņu piebraucamā ceļa Iļģuciemā parādījušies pēkšņi, nesaskaņojot ar mazdārziņu apsaimniekotājiem.

Bez Tabu toreiz

Ikkatrs Bez Tabu uzrunātais dārzkopis pauž savu neizpratni par uzņēmuma patvaļu – nesaskaņotu būvgružu izgāšanu. Notikuma vietā ieradusies gan pašvaldības policijas ekipāža, gan Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcijas pārstāvji, kuri notikušo iemūžinājuši un aizbraukuši. Tikmēr vestas aizvien jaunas būvgružu kravas.

Foto


Leonīds, mazdāziņu kooperatīva valdes loceklis:

Būvgružu vedēji norāda, ka šis ir privātīpašums, tādēļ dara, ko vēlas.

Valsts vides dienests par nelikumīgo būvgružu izgāšanu uzzina no raidījuma Bez Tabu un sola vērsties pie zemes īpašnieka, kurš atbildīgs par teritorijas sakopšanu.

Video

Bez Tabu tagad

Teritorijas īpašnieks SIA ”Popova legāts” izpildījis saņemto uzdevumu – sakopis piegružoto teritoriju, vienlaikus sagādājot pārsteigumu.

Foto

Vienīgais piebraucamais ceļš uz mazdārziņiem ved caur ”Popova legāts” īpašumu, kurš nolēmis bloķēt automašīnu plūsmu uz dārziņiem.

Rīgas Pārdaugavas izpilddirekcija nākotnē sola izveidot jaunu piebraucamo ceļu.

Tikmēr Rīgas pilsētas būvvaldes inspektors konstatējis, ka ”Popova legāts” veicis nesaskaņotu teritorijas labiekārtošanu un tagad nāksies paskaidrot savu rīcību.

Video

0 Komentāru