2 komentāri

Latvijā ir pat vairākas pašvaldības, kuru priekšsēdētāji amatā ir tik ilgi, ka viņu valdīšanas laikā ir izaugusi jauna paaudze, kuras bērni jau sākuši skolas gaitas.

LNT Ziņas piedāvā iepazīties ar tiem pašvaldību priekšsēdētājiem, kuri pašvaldību vadībā darbojušies 20, 25 un pat 30 un vairāk gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No vairāk nekā 100 pašreizējiem Latvijas pašvaldību vadītājiem 16 šajos krēslos sēdējuši jau vismaz 20 gadus, liecina LNT apkopotā publiski pieejamā informācija. Daži sākuši kā nelielu pagastu vadītāji, citiem darba lauks jau sākumā bijis daudzkārt plašāks. Arī daudzus gadus pēc sēšanās pie pašvaldības vadīšanas stūres ”aprūpējamo” iedzīvotāju skaits ir ļoti atšķirīgs – no nepilniem 2000 iedzīvotāju Naukšēnu novadā līdz vairāk nekā 70 000 iedzīvotāju Liepājā. Lielākā daļa no ilggadējiem pašvaldību vadītājiem ”pensijā” doties vēl negrasās – šogad vēlēšanās nekandidē tikai divi no 16.

Foto

Video: LNT Ziņu Top 10 sižets “Vai amats uz mūžu?”

TOP komentāri

 • Eduards Edžus
  0 0 0

  Eduards Edžus

  Ja cien.Pelša kungs būtu kandidējis arī uz nākamo termiņu, arī es būtu balsojis par viņu. Paldies par paveikto Iecavas un novada attīstībā! :)
 • Jānis Pipars
  0 0 0

  Jānis Pipars

  Baldones pašvaldības "dinozaure" Putniņa priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros teica, ka došot vietu jaunam cilvēkam, bet to rādīs laiks.✌

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl