2 komentāri

Latvijā ir pat vairākas pašvaldības, kuru priekšsēdētāji amatā ir tik ilgi, ka viņu valdīšanas laikā ir izaugusi jauna paaudze, kuras bērni jau sākuši skolas gaitas.

LNT Ziņas piedāvā iepazīties ar tiem pašvaldību priekšsēdētājiem, kuri pašvaldību vadībā darbojušies 20, 25 un pat 30 un vairāk gadu.

No vairāk nekā 100 pašreizējiem Latvijas pašvaldību vadītājiem 16 šajos krēslos sēdējuši jau vismaz 20 gadus, liecina LNT apkopotā publiski pieejamā informācija. Daži sākuši kā nelielu pagastu vadītāji, citiem darba lauks jau sākumā bijis daudzkārt plašāks. Arī daudzus gadus pēc sēšanās pie pašvaldības vadīšanas stūres ”aprūpējamo” iedzīvotāju skaits ir ļoti atšķirīgs – no nepilniem 2000 iedzīvotāju Naukšēnu novadā līdz vairāk nekā 70 000 iedzīvotāju Liepājā. Lielākā daļa no ilggadējiem pašvaldību vadītājiem ”pensijā” doties vēl negrasās – šogad vēlēšanās nekandidē tikai divi no 16.

Foto

Video: LNT Ziņu Top 10 sižets “Vai amats uz mūžu?”

TOP komentāri

 • Eduards Edžus
  0 0 0

  Eduards Edžus

  Ja cien.Pelša kungs būtu kandidējis arī uz nākamo termiņu, arī es būtu balsojis par viņu. Paldies par paveikto Iecavas un novada attīstībā! :)
 • Jānis Pipars
  0 0 0

  Jānis Pipars

  Baldones pašvaldības "dinozaure" Putniņa priekšvēlēšanu kampaņas ietvaros teica, ka došot vietu jaunam cilvēkam, bet to rādīs laiks.✌

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl