Tirgotāji gatavojas plastmasas maisiņu ierobežojumiem

Jau pēc nepilna mēneša Latvijas veikalos ierobežos plastmasas maisiņu patēriņu. Tas nozīmē, ka pie kasēm vairs nebūs vienreizējo bezmaksas maisiņu. Grozījumi Iepakojuma likumā tiek veikti, lai pildītu Eiropas Savienības mērķi samazināt plastmasas iepirkumu maisiņu patēriņu.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Uggo

  Uggo

  Par ārzemēs ir maisiņi. Mūsējie, ka vienmēr, vilcienam pa priekšu skrien. Bet cilvēku paradumus mainīt nevar tik ātri, kā gribās. Un kā tas būs, kad katrs nāks ar savu? Cik maisiņam būs svars? Būs apjukums un nesaprašanās. It īpaši veciem cilvēkiem. Un bagāto kundzes vidū, ja nav maisiņa, kur likt to pašu netiro burkani, sīpoli. Da pat elementāro sveramo preci. Kādā savā maisiņā liks?? Da jebkurš cilvēks. Tas ir cilvēku apspiešana, no sākuma degvielas cenas, preces cenas paaugstinājums, tagad jau maisiņi. Vienkārši jāiemāca, lai cilvēki maisiņus nemet kopā ar citiem, bet atsevišķi saliek, kā ārzemēs, un tad nodod. Mums pat,ja ir nolikts konteineris papīram, bet tur samet visus grūžus. Kur tad vēl grib iemācīt,ar saviem maisiņiem uz veikalu.
 • kniploks

  kniploks

  OK, liksim kartupeļus papīra maisiņos, ko piedāvā veikali, tik vai tās kasieres nebūs izbesījušās, ja katrs maisiņš viņai būs jātaisa vaļā-ciet, lai paskatīties, kas tad man tur ir - kartupelis, burkāni vai ķiploki..... Kaut kas tomēr ir par traku! Lietuvā un Igaunijā jau noteikti būs kā pie normāliem cilvēkiem- ar maisiņiem utt :)
 • Zuze

  Zuze

  Vides aktīvisti aicina izmatot savus . Sanāk ka man no mājām ir jāņem SAVS PLASTMASAS MAISIŅŠ ! Agrāk bija ietinamais papīrs un papīra maisiņi. Bezmaksas !!!
 • Jurka
  • Bite
   • Jurka

    Jurka

    Tik gadi cik man atlikuši - man pietiks. Pārējais nav manas problēmas.
 • asprātīgi

  asprātīgi

  uzspiedīs pirkt papīra maisiņus ,kuri maksās 20 reizes dārgāk

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!