Tirdzniecībā nonākušas Dziesmu svētku papildu biļetes

0 Komentāru
Tirdzniecībā nonākušas Dziesmu svētku papildu biļetes
LETA

Publiskā tirdzniecībā pieejamas 2083 papildu biļetes uz XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku maksas pasākumiem, apstiprina svētku organizatori.

Biļetes cenu kategorijās no 10 eiro līdz 45 eiro pārdalītas no iepriekšējai rezervācijai paredzētajām biļetēm.

“Šīs ir biļetes uz tām vietām, kuras tika sākotnēji rezervētas koncertu mākslinieciski tehniskajai realizācijai, bet šobrīd, pilnībā precizējot koncertu norisi, tika nodotas publiskajā tirdzniecībā,” norāda XXVI Vispārējo latviešu dziesmu un XVI Deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva.

Publiskajā tirdzniecībā nonāca papildu biļetes uz:

  • vokālo ansambļu koncertu “Laiku viju gredzenā”
  • vokālo ansambļu koncertu “Tev tuvumā”
  • pūtēju orķestru latviešu mūzikas koncertu “Pieskāriens laikam”
  • Noslēguma koncerta ģenerālmēģinājumu un pašu koncertu
  • mazākumtautību koncertu “Pa saulei”
  • latviešu vokālsimfoniskās mūzikas koncertu
  • kokļu mūzikas koncertu “Stīgo, brālīt, stīgo, māsiņ”
  • garīgās mūzikas koncertu “Es esmu…”
  • Deju lieluzvedumu “Māras zeme” – uz koncertu un ģenerālmēģinājumu
  • uz abiem koncertiem “Vēl simts gadu dejai”

Organizatori vēl piebilst, ka mākslinieciski tehniskās realizācijas precizēšanas darbs ir ilglaicīgs process. Piemēram, kad tiks izvietoti soli Mežaparkā, vēlreiz tiks precizēts vietu skaits. Arī tad, kad norises vietās sāksies uzbūve (skaņu, gaismas pultis, TV kameras utt.), ir iespējamas izmaiņas.

“Un – ja vietas atbrīvosies, tās uzreiz tieši tāpat kā šoreiz tiek atbrīvotas publiskai tirdzniecībai. Tas attiecas uz pilnīgi visiem Svētku maksas pasākumiem,” akcentē Vasiļjeva.

Jau ziņots, ka 3. martā plkst. 11.00 tika sākta vasarā gaidāmo Dziesmu un deju svētku maksas pasākumu biļešu tirdzniecība. To saskaņā ar LNKC pērn sarīkotā iepirkuma konkursa rezultātiem nodrošina SIA “Biļešu paradīze”.

Biļešu tirdzniecības pirmajā dienā tika saņemts vairāk nekā miljons pieprasījumu pēc apmēram 95 000 biļešu, aģentūru LETA informēja svētku sabiedrisko attiecību vadītāja Inga Vasiļjeva. Vairākās vietās Rīgā un citviet Latvijā bija izveidojušās garas rindas pēc šīm biļetēm. Pircēji tika apkalpoti lēni, un arī biļetes iegādi internetā nācās gaidīt vairākas stundas, turklāt daudzos gadījumos arī pēc ilgās gaidīšanas kāroto biļeti iegādāties neizdevās.

XXVI Vispārējie latviešu Dziesmu un XVI Deju svētki, kas šoreiz notiek Latvijas valsts simtgades zīmē, Rīgu pieskandinās no 30. jūnija līdz 8. jūlijam.

0 Komentāru