Komentāri

Savstarpēji saistītās interneta vietnes “nozagts.com” un “ukradeno.com”, kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla “Facebook” lapām latviešu valodā “Toma joki” ir Drošības policijas redzeslokā. Kā norādīts pētījumā, šīs vietnes publicē no dažādiem interneta resursiem savāktus materiālus pārsvarā par dažādām negācijām un to, cik Latvijā dzīvot ir slikti. Cik ļoti aktīvi mūsu valsts seko līdzi minētajām vietnēm?

Latvijas iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā salīdzinoši reti norādījuši, ka ikdienā ”seko”vai lasa informāciju šīm interneta vietnē  -”Toma jokiem” – 10%, ”nozagts.com” – 5% un ”ukradeno.com” = 1%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

83% norāda, ka šīm vietnēm neseko.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl