1 komentārs

Es tagad zinu, ko darīšu turpmākos divus gadus. 20 gadus vecais Latvijas pianists Georgijs Osokins pēc Varšavā notikušā Frederika Šopēna konkursa kļuvis par vienu no tā spilgtākajiem atklājumiem.

No vairāk nekā 400 dalībniekiem Latvijas pārstāvis kļuvis par konkursa diplomandu, nodrošinot koncertēšanu daudzviet pasaulē.

Gaidot Georgiju lidostas terminālī, viņa brālis stāsta, ka jaunā pianista trumpis ir īpašā spēlēšanas maniere – spēcīga, spilgta un pat hipnotizējoša.

Georgijs ir no ļoti muzikālas ģimenes. Pianists ir gan viņa brālis Andrejs, gan tēvs Sergejs – tieši viņa vadīto klasi Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā Georgijs beidza.

Lai arī viņš ir jau vairāku starptautisku konkursu laureāts – panākums Varšavā ir šobrīd augstākais pakāpiens.

Pēc kļūšanas par konkursa diplomandu jau saņemti piedāvājumi studijas ierakstiem un vairāki sadarbības piedāvājumi.

Jo Georgija talants esot pielīdzināms ģēnijam.

Video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl