Komentāri

Kāda daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji nonākuši neapskaužamos apstākļos, saskaroties ar tiesu izpildītāju uzdarbošanos viņu mājvietā. 

Uzvaras bulvāra 3a iedzīvotāji, lielākoties ir īrnieki. Daži no viņiem, īres līgumus slēguši vēl padomju laikā, bet citi salīdzinoši neilgi. Piemēram, Sandra ar ģimeni, trešā stāva dzīvokli īrē jau astoņus gadus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iedzīvotāji stāsta, ka namu apsēduši tiesu izpildītāji, kas ”šiverē” pa vairākiem nama dzīvokļiem. Sandra stāsta, ka ceturtdienas, 3. decembra, vakarā namā ieradušies vairāki vīrieši un sākuši aprakstīt visu iedzīvi, pēc tam to sakrāvuši baltos cukura maisos un grasījušies vest prom.

Brīdi vēlāk, viņai izdevies iepazīties arī ar šī neprāta iniciatoru – zvērinātu tiesu izpildītāju!

Satraucošā situācija ceturtdienas vakarā atrisinājusies tikai pēc garām pārrunām, kad tiesu izpildītājs piekritis aprakstītās mantas vismaz nevest uz maksas noliktavu par ko nāktos maksāt 500 eiro, bet gan uz, nu jau bijušo īrnieku norādīto vietu.

Sandras iedzīve nogādāta Bauskā pie mātes, kādam citam nama iedzīvotājam tās aizvestas pie radiniekiem, bet piemēram ceturtā stāva iemītnieks, savas vērtības sanesis šķūnītī, turpat bijušās dzīvesvietas pagalmā.

Vairāk par notikušo skaties Degpunktā sagatavotajā sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl