Tiešraides arhīvs: “KPV LV” sniedz viedokli saistībā ar KNAB kriminālprocesu

0 Komentāru

Pirmdien partija “KPV LV” rīkoja preses konferenci, lai paustu savu viedokli saistībā ar Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) kriminālprocesu par iespējamu nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu un partijas pārstāvju aizturēšanu.

Konferencē piedalījās partijas valdes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, valdes loceklis Atis Zakatistovs, partijas premjera amata kandidāts Aldis Gobzems un uzņēmējs, “Eco Baltia” padomes priekšsēdētājs Viesturs Tamužs.

Jau vēstīts, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) ceturtdienas vakarā atbrīvojis kriminālprocesā par iespējamu nelikumīgu partijas ”KPV LV” finansēšanu aizturētās personas – Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu, viņa partijas biedru Ati Zakatistovu un uzņēmēju Viesturu Tamužu.

Personām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Iepriekš ziņots, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojos kriminālprocesā par, iespējams, nelikumīgu partijas “KPV LV” finansēšanu aizturējis kopumā trīs personas – Kaimiņu, “KPV LV” valdes locekli Ati Zakatistovu un uzņēmēju Viesturu Tamužu.

Kaimiņš vakar pēc Saeimas sēdes, kur deputāti piekrita viņa aizturēšanai un kratīšanas veikšanai, teica, ka nevarot sniegt komentārus par tiesībsargājošo institūciju apsūdzībām, jo nezinot to saturu.

Aizturēšanas video skaties šeit! 

Deputāts akcentēja, ka viņa pārstāvētā partija ir “absolūti neizdevīga valdošajai varai” un pašlaik notiekošais ir domāts “priekš kamerām”. Kaimiņš uzsvēra, ka notiekošais viņu šokē un ka nekam tādam viņš neesot bijis gatavs. Politiķis norādīja, ka gribētu zināt, “kāpēc šī pompozitāte” ir dažus mēnešus pirms vēlēšanām.

Pēc notikušā partija “KPV LV” sasauca preses konferenci. Tās laikā politiskā spēka premjera amata kandidāts Aldis Gobzems norādīja, ka partija nav saņēmusi nelikumīgus līdzekļus no uzņēmēja Viestura Tamuža.

0 Komentāru