Tiesībsargs: Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju ir nabagi

4 komentāri

Trešdaļa Latvijas iedzīvotāju ir nabagi un sociālais budžets pie šādas situācijas nevar būt ilgtspējīgs, tā šorīt LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina tiesībsargs Juris Jansons. 

Taujāts, kas tad tieši valstij būtu jādara nabadzības problēmas risināšanai, Jansons precīzu atbildi nesniedza, vien sacīja, ka, piemēram, esot “jāķeras klāt” cilvēkiem, kas dzīvo zem nabadzības sliekšņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiesībsargs arī piebilda, ka cilvēkam, strādājot pilnu darba slodzi, ir jāspēj samaksāt savus rēķinus.

 

TOP komentāri

 • SO.
  +1 +1 0

  SO.

  Konstatēt faktu ir viens, bet blakus jābūt vai nu domai, ko darīt, vai ari nosaukt vainigo-tas un tas likums, pieņemts tad un tad, izvirzija tas un tas, nobalsoja par to tas un tas.Par algām runājot, pirms neilga laika pats J.J. kungs sev prasīja pamatigu algas palielinājumu,šķiet, 2 reizes lielāku, bet, redzot reakciju no tautas, apklusa.
 • Ēriks Lūriņš
  0 0 0

  Ēriks Lūriņš

  Lai mazinātu nabadzību cepjam savu naudu-TAUTAS naudu.Nevajag kautrēties!
  Mācamies no Lemberga.Viņš taču veselu čemodānu nodrukāja.
 • HUGO
  0 0 0

  HUGO

  Un tieši tāpēc Latvijas tautai--visiem ;''latviešiem ,krieviem un citiem jāpatriec patreizējo valdību sastāvs un to eksistēšanas versija--personiskā labklājība un vara,Mums vajadzīga cita republika un cita konstitūcija--mums nepieciešams atjaunot visu šo 25 .gadu valdību un saeimas darbu iznīcināto--lauksaimniecību,rūpniecību ,izglītību .,medicīnu...un vienkārši cilvēcību.
  Uz doto brīdi Latvijas politika un to pārstāvji atbalsta terorismu un karus.
  Kāds gudrs cilvēks reiz teicis ::kamēr būs kapitālisms ,tikmēr būs kari.
  Latvija atbalstot terorismu par notriekto Krievijas lidmašīnu ,kura izpildīja pretterorisma misiju ,iedeva turku nelietim 4.3. miljonus--it kā bēgļu jautājumu risināšanai.Naudu atpakaļ!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl