Komentāri

Valdības darbu, lai pierobežā tiktu nodrošināta Latvijas sabiedriskās televīzijas pieejamība, var nosaukt par muļļāšanos. Cilvēki, kas dzīvo citā informatīvajā telpā, ”X stundā” varētu apjukt un uzģērbt kādas citas valsts formas tērpu, tā LNT raidījumā ”900 sekundes” pauda tiesībsargs Juris Jansons.

Tiesībsarga birojs 2012. gada janvārī Nacionālajai elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) norādījis, ka vienai no prioritātēm turpmākajos gados būtu jābūt sabiedrisko mediju pieejamībai visā Latvijas teritorijā, sevišķu vērību pievēršot pierobežas reģioniem, tomēr divu gadu laikā būtiski pasākumi nav veikti, pauda J. Jansons.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Foto: LETA

Foto: LETA

Tiesībsargs Juris Jansons:

Kustību šajā virzienā [sabiedrisko mediju nodrošināšanai – red.] var nosaukt par muļļāšanos. Valdība spriedelē, bet rezultāta nav. Faktiski cilvēki pierobežā dzīvo citā informatīvajā telpā.

LNT Ziņu dienests jau iepriekš viesojās Latgales pierobežā, Lupandu ciemā, kur latviešu valoda faktiski neskan. Tur satiktais Lupandas ciema iedzīvotājs Aleksandrs atzina – viņu apmierina tie televīzijas kanāli, kurus pārraida Baltkrievija un Krievija. Ciemā, kur dzīvo vien daži desmiti pensionāru, viņš neizjūt vajadzību pēc valsts valodas, savukārt, jautāts par gaidāmajām vēlēšanām, vīrietis izteicās skeptiski – šajā nomaļajā vietā neviena no amatpersonām nekad nav spērusi kāju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl