Tiesībsargs: Nav pieņemams mediķu atalgojuma reformai noteiktais termiņš

Nav pieņemams mediķu atalgojuma reformai noteiktais termiņš, intervijā TV3 raidījumā “900 sekundes” sacīja tiesībsargs Juris Jansons.

Atpakaļ uz rakstu

5 komentāri

 • Dzidra Petrovska

  Dzidra Petrovska

  Nu nav gan smuki riktēties klāt izstrādātajai reformai ,kurai pats ,procesa laikā nav sniedzis ne mazāko atbalstu. Gan jau arī ar termiņu tiks galā , un arī ar to termiņu , kas ļauj pasīvam tiesību sargam , kāds esat jūs Jansona kungs , kavēties šai amatā.
 • Beztiesību sargs

  Beztiesību sargs

  Tak šovs un izrādīšanās no tās iestādes. Neviena tiesības viņi i nemēģina sargāt. Tik komentē skaļākos skandālus lai attaisnotu savu lietderību.
 • Māra Švāģere
 • S

  S

  Skaidrs, ka nav pieņemams, bet beidzot vismaz tiesībsargam vajadzētu beigt skaļi runāt mēdijos un sākt MK un Saeimā pieprasīt lojālu un taisnigu algu sistēmu valstī. Nu nav ne ministriju, ne kādu citu augstāko sistēmu darbinieki pārākā statusā pār citiem valsts struktūrās strādājošiem. Ja tur par 1000 eiro nestrādā, lai iet prom un iet ogas lasīt, kamēr algu sistēmu nozarēs nesakārto!
 • Laima Ludena

  Laima Ludena

  Protams, jo sen jau sola, bet medmāsas, sanitāri, neko nav saņēmusi.. 👎😕 Tikai ķirurgi un vadība tūkstošus saņem

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!