Tiesībsargs: Nākamgad nabadzības un nevienlīdzības līmenis nemazināsies

Nākamā gada budžeta veidošanai nav pieiets sociāli atbildīgi, līdz ar to nabadzības un nevienlīdzības līmenis nemazināsies, intervijā “900 sekundēm” pauda tiesībsargs Juris Jansons.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • kuchar

  kuchar

  Jums ir nepieciešams aizdevums ārkārtas gadījumiem, pirkuma projektam, patēriņa aizdevumam vai personālam. Mēs piedāvājam īpašus aizdevumus tiešsaistē īstermiņā, vidējā termiņā un ilgtermiņā. Mēneša maksājums un likme ir fiksēti un mainās atkarībā no aizdevuma veida, apjoma un ilguma.
  sskuchar10@gmail.com


  Whatsapp +37126836496
 • Artis Āboliņš

  Artis Āboliņš

  Arodbiedības nedara neko simtiem pieprasījumu jābūt -bet laikam ir tik atkarīgi labumā gūšanā , kass garantē lētākos strādniekus -Eiropas tirgus cenu preču importā . Tie daži cilvēki pārdevušies -un vel mums māca tie paši ,ka proests ir nesankcionēts ar biznesa labumu devēju atļauju. Visi un visur kur izdevīgi ,piemēri tiek ņemti vērā salīdzinot ar Eiropu bet tikai ne te. Atlaist arodbiedrības !!!
 • Gunta

  Gunta

  Par neapliekamo minimumu jauki , taču tas algu pieaugums kā vienmēr arī nodokļu dēļ nonāk daļā vīriešu , kas tikai vairāk dzer , varētu būt neapliekamais par bērniem tas būtu domāts vairāk nopietnām ģimenēm .
 • Gunta

  Gunta

  Faktiski lai mazās pensijas pieliktu līdz kaut kādam līmenim , komunālie maksājumi , TV , mēnesī ap ja pacenšās mazākais 40 eiro , iepirkšanās rūpniecības.preces ,zāles 10 eiro .un ja pārtikai paliek 2 eiro dienā tas būtu 110 ,taču to varētu panākt ar pārs miljoniem budžetā , mazs minimums .
 • Gunta

  Gunta

  Vis mazāk ienākumu ir ar 2 grupas invaliditāti no 18 gadiem . Pieliekot desmitiem miljonus tiem kuri prasīs bez šaubām vēl varētu kaut pusmiljona atstāt vismazākajiem ienākumiem ar nopietnām diagnozēm jo valsts vietā te reāli palīdz radinieki .
 • Janka

  Janka

  Kāds taču šim čīkstulim maksā algu. Tikai nesaprotu, par ko...
 • Jansons pareģo nākotni !

  Jansons pareģo nākotni !

  Pieņemu, ka viņa labklājības līmenis noturēsies.
 • S

  S

  Taisniba tiesībsargam ir, bet ari viņš, manuprāt, problēmai pieiet vienpusīgi.Par mazajām pensijām runājot,neviens nepēta, kur tās radušās.Arī strādājot padomju laikā, darba gadi krājās, lai arī nodokļu uzkrājumi neradās mūsu valstī,bet par darbu un algām 90tajos gados: ja neviens cits, tad vismaz Tiesībsarga kantoris varētu papētīt, kā bij.kolhozu, uzņēmumu vadītāji apkrāpa strādājošos, maksājot algas "uz rokas",jo par aploksnēm toreiz nerunāja.Līdz ar to nekrājās soc.iemaksas, bet vairums vienkāršo cilvēku to nesaprata.Protams, nezināšana neatbrīvo no atbildības, bet amatpersonām tomēr ir jābūt atbildīgākām.Reģionos var redzēt, ka daudzi "bijušie" tagad kļuvuši par bieziem īpašniekiem, daudz nepūloties.Bet darbiniekiem, lai pierādītu, ka viņi nav bijuši slaisti, jāatrod liecinieki, arhivu ziņas,notāru apstiprinājumi utt, un tas maksā ne jau 5 eiro/gab.Par tām pensijām virs 10000, labi, to nav daudz, bet,kā tās dabūja, zina visi, kas tai laikā dzīvoja.Nav dzirdēts, ka Gauss saņemtu Latvijas pensiju.Par to, ka mūsdienās kontrolējošie kantori juridiski likumīgi apspiež katru jauno biznesa sācēju, laikam tiesībsargam nav nekādas daļas.Plaukstošie uznēmumi aiziet no Latvijas vai tos pārpērk ārzemju kungi, un arī viss ir OK, bet tiesībsargiem nevajadzētu pasekot, cik "tiesisks" ir tas neizdevīgums attīstīties ekonomikai mūsu valstī. Vieglāk skaļi visu nokritizēt, to tauta labāk pieņem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!