Tiesa par labu Andrim Priedem, kurš trolejbusa avārijā zaudēja sievu un meitu, piedzen 100 000 eiro

1 komentārs

Šodien Rīgas apgabaltiesa jau otrajā instancē piedzina 100 000 eiro no apdrošināšanas sabiedrības Gjensidige par labu Andrim Priedem, kurš trolejbusa avārijā zaudēja sievu un meitu.

Avārija notika Rīgā 2014. gadā, kad trolejbusa vadītāja, iespējams, nepamanot luksofora sarkano signālu, uzbrauca sievietei un bērnam uz gājēju pārejas.

Rīgas satiksmes apdrošinātājs  Gjensidige Priedem kompensācijā izmaksāja tikai 300 eiro. Apdrošinātājs atsaucās uz Ministru kabineta noteikumiem, kas noteica tik zemu robežu morālajai atbildībai. Satversmes tiesa šos noteikumus gan atcēla, un Priede vērsās tiesā, prasot no apdrošinātāja piecus miljonus eiro.

Pirmās instances tiesa Priedem piešķīra 100 000 eiro, apdrošinātājs spriedumu pārsūdzēja, bet arī otrā instance summu nav mainījusi. Priedes pārstāvji ar tiesas lēmumu bija apmierināti.

Tikmēr apdrošinātāju pārstāve atteicās komentēt, vai spriedumu pārsūdzēs arī kasācijā. Vispirms esot jāiepazīstas ar pilno sprieduma tekstu. Tas būs pieejams decembrī.

TOP komentāri

  • Zane
    0 0 0

    Zane

    Vispār jau viņa vārds ir Ansis. Bet nu skaties.lv jau vienalga- Ansis vai Andris kāda starpība

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl