Tiesa noraida ”Dogo” dzīvnieku barības ražotāju prasību pret 17 veterināriem par apmelošanu

1 komentārs
Tiesa noraida ”Dogo” dzīvnieku barības ražotāju prasību pret 17 veterināriem par apmelošanu
Ilustratīvs foto. (PIXABAY.COM)

Veterinārārsti, kuri cēla trauksmes zvanus par suņu bojāeju pēc “Dogo” pārtikas lietošanas un par to tika iesūdzēti tiesā, netiks tiesāti.

Dzīvnieku barības ražotājs – uzņēmums “Tukuma Straume” – par neslavas celšanu no 17 veterinārārstiem centās piedzīt teju pusmiljonu eiro. Ceturtdien tiesa uzņēmuma prasību noraidīja.

“Es domāju, ka “Tukuma Straumei” varbūt tad, kad viņi cēla prasību, viņi atradās uz tāda viļņa, kad likās, ka tiešām ir noticis kāds tiesību aizskārums, bet pēc tam – tad, kad tika iesniegti atbildētie paskaidrojumi, man šķiet, “Tukuma Straumei” vajadzēja apzināties, ka šoreiz tas prasījums ir nepamatots un ka tā tiesāšanās, man šķiet, bija lieka un nevajadzīga,” uzskata Latvijas Veterinārārstu biedrības advokāts Egils Radziņš.

“Tukuma Straume” ar spriedumu vēl nav iepazinušies un komentēt to sola piektdien, kad būs pieejams pilns spriedums.

TOP komentāri

  • S
    +1 +1 0

    S

    Kādeļ pie mums ir tā- ja amatpersona, politiķis, kaut ko darot, savāra ziepes un iznāk fušieris, nekas, pārrotē citur un iet tālāk, ja vajag, no valsts budžeta samaksā sodu vai kompensāciju, bet, ja kaut kas neiznāk vietējam ražotājam, tad gāna un nīcina, kamēr beigts, ātrāk miera nav.Ar Straumes baribu esmu barojis gan sunus, gan kaķus, viss labi, kas aizgājis, tad aiz vecuma.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl