Tiesa neatjauno amatā bijušo NMPD direktoru Armandu Ploriņu

Komentāri
Tiesa neatjauno amatā bijušo NMPD direktoru Armandu Ploriņu
FOTO: LETA

Bijušo Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) direktoru Armandu Ploriņu šajā amatā neatjaunos – Rīgas apgabaltiesa šodien noraidīja viņa prasību.

Pilns nolēmums lietā būs pieejams 1. jūlijā, un to varēs pārsūdzēt kasācijas kārtībā 30 dienu laikā. Ploriņa pieteikumu jau gada sākumā bija noraidījusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesa, tomēr Ploriņš bija nolēmis tiesāšanos turpināt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ploriņš amatu zaudēja, kad Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs pērn aizliedza pildīt šos pienākumus – saistībā ar līgumu ar privātuzņēmēju par ātrās palīdzības automašīnām.

Ploriņš pēc tam tika pārcelts Operatīvās ķirurģijas centra vadītāja amatā Austrumu slimnīcā, taču  tika atstādināts arī no tā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl