Tiesa lūdz izdot tiesāšanai deputātu Valdi Kalnozolu

Komentāri
Tiesa lūdz izdot tiesāšanai deputātu Valdi Kalnozolu
FOTO: LETA ()

Tiesa lūdz Saeimas atļauju izdot tiesāšanai Zaļo un zemnieku savienības deputātu Valdi Kalnozolu.

Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisija ir saņēmusi Rīgas rajona tiesas vēstuli ar lūgumu Saeimai piekrist Kalnozola kriminālprocesa turpmākai iztiesāšanai.

Deputāts tiek tiesāts par vieglu miesas bojājumu tīšu nodarīšanu. Par izdošanu tiesāšanai Saeima lems nākamajā nedēļā.

Ja parlaments ļaus turpināt tiesāt deputātu, kamēr vien ilgst tiesvedība, Kalnozolam būs liegts piedalīties Saeimas darbā, un premjera partija būs zaudējusi viena deputāta balsi.

Tādā gadījumā Saeimā pilnvērtīgi strādātu vairs 98 deputāti, jo tiesvedības dēļ parlamenta darbā ir liegts piedalīties Reģionu apvienības Saeimas frakcijas vadītājam Dainim Liepiņam.

Atgādināšu, ka par deputātu Kalnozols kļuva pagājušajā nedēļā. Viņa mandāts apstiprināts uz laiku, kamēr Māris Kučinskis pilda premjerministra pienākumus.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl