Tiesā Latgales burvi, kura draudējusi nogalināt uzņēmēju

Komentāri

Vētrainas kaislības šodien bija vērojamas Rīgas Ziemeļu rajona tiesā. Ass strīds pavadīja tiesas sēdi, kurā zintniece no Latgales apsūdzēta par draudu izteikšanu kādam uzņēmējam. Viņa sūtījusi īsziņas, piesolot nāves draudus uzņēmējam un viņa ģimenei. 

2012. gadā uzņēmējs Sergejs Kolmakovs saņēma vairākas īsziņas, kurās tika izteikti draudi viņam un viņa ģimenei – nezināmais draudētājs brīdināja, ka uzņēmējs saņems nazi starp ribām, ja neatdos naudu Oļegam Demjanovam, ar ko Kolmakovs tiesājas par par naftas tranzīt uzņēmumu īpašumtiesībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tur bija rakstīts: ”mēs nositīsim tavu sievu, norēķinies ar Oļegu, savādāk nemirs tavi bērni, cietīsi arī pats!”

Policija noskaidrojusi, ka īsziņas sūtījusi burve jeb zintniece Valentīna Jeduša no Latgales, Barkavas pagasta. Viņa gan kategoriski atteicās paust savu viedokli par apsūdzībām.

Cietušā advokāts uzskata, ka zintniece tikai izpildījusi Oļega Demjanova pasūtījumu un patiesībā aiz šīs draudu afēras organizēšanas, iespējams, ir vairāki starpnieki –  bijusī prokurore Irina Bogdanova, un KNAB aizturētā tiesnese Inese Bērziņa, kas esot Kolmakovam pietuvinātas personas.

Tiesas zālē burvei tā arī neizdevās izteikties – lietu nācās atlikt. ņemot vērā, ka nebija ieradies kāds liecinieks, jo it kā atrodas komandējumā Tenerifē. Tāpat nebija ieradies arī prokurors.

Tomēr tieši pēc sēdes sākās interesantākie notikumi – burve piegāja pie uzņēmēja, izvilka no kabatas fotogrāfiju kurā redzams uzņēmējs un sieva. Burve bija sašutusi, ka cietušais, pēc viņas teiktā, divus mēnešus pēc kārtas pie viņas sūtījis savu advokātu, taču tā kā dialogu rast neizdevās, oponenti atvadījās ar asiem vārdiem uz lūpām, un uzņēmēja sieva gandrīz vai sāka kauties ar zintnieci.

Skaidrs, ka mierīgs izlīgums šajā lietā nav iespējams. Ņemot vērā liecinieku slapstīšanos, lietas izmeklēšana var pamatīgi ieilgt.

Lasi vēl