Komentāri

Vētrainas kaislības šodien bija vērojamas Rīgas Ziemeļu rajona tiesā. Ass strīds pavadīja tiesas sēdi, kurā zintniece no Latgales apsūdzēta par draudu izteikšanu kādam uzņēmējam. Viņa sūtījusi īsziņas, piesolot nāves draudus uzņēmējam un viņa ģimenei. 

2012. gadā uzņēmējs Sergejs Kolmakovs saņēma vairākas īsziņas, kurās tika izteikti draudi viņam un viņa ģimenei – nezināmais draudētājs brīdināja, ka uzņēmējs saņems nazi starp ribām, ja neatdos naudu Oļegam Demjanovam, ar ko Kolmakovs tiesājas par par naftas tranzīt uzņēmumu īpašumtiesībām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tur bija rakstīts: ”mēs nositīsim tavu sievu, norēķinies ar Oļegu, savādāk nemirs tavi bērni, cietīsi arī pats!”

Policija noskaidrojusi, ka īsziņas sūtījusi burve jeb zintniece Valentīna Jeduša no Latgales, Barkavas pagasta. Viņa gan kategoriski atteicās paust savu viedokli par apsūdzībām.

Cietušā advokāts uzskata, ka zintniece tikai izpildījusi Oļega Demjanova pasūtījumu un patiesībā aiz šīs draudu afēras organizēšanas, iespējams, ir vairāki starpnieki –  bijusī prokurore Irina Bogdanova, un KNAB aizturētā tiesnese Inese Bērziņa, kas esot Kolmakovam pietuvinātas personas.

Tiesas zālē burvei tā arī neizdevās izteikties – lietu nācās atlikt. ņemot vērā, ka nebija ieradies kāds liecinieks, jo it kā atrodas komandējumā Tenerifē. Tāpat nebija ieradies arī prokurors.

Tomēr tieši pēc sēdes sākās interesantākie notikumi – burve piegāja pie uzņēmēja, izvilka no kabatas fotogrāfiju kurā redzams uzņēmējs un sieva. Burve bija sašutusi, ka cietušais, pēc viņas teiktā, divus mēnešus pēc kārtas pie viņas sūtījis savu advokātu, taču tā kā dialogu rast neizdevās, oponenti atvadījās ar asiem vārdiem uz lūpām, un uzņēmēja sieva gandrīz vai sāka kauties ar zintnieci.

Skaidrs, ka mierīgs izlīgums šajā lietā nav iespējams. Ņemot vērā liecinieku slapstīšanos, lietas izmeklēšana var pamatīgi ieilgt.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl