Tiesa atceļ teju visu sodu par iebraukšanu Jūrmalā bez caurlaides

Rīgas apgabaltiesa atcēlusi lielāko daļu no Jūrmalas pašvaldības policijas piemērotā naudas soda kādai sievietei, kura kūrortpilsētā bez caurlaides bija iebraukusi 77 reizes. Šis ir pirmais šāda veida precedents.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Evija Grīna
 • Muca

  Muca

  Ka iebrauksim pilsetas latvijas,ta maksasim katrs,mulku un apzadzeju zeme!
 • Guntis
 • jūrmalniece

  jūrmalniece

  Man vīrs arī attapās pēc tam, kad nedēļu bija braucis iekšā Jūrmalā bez caurlaides, jo iepriekšējā gadā auto bija reģistrēta caurlaide un manai mašinai tā pagarinājās automātiski. izrādās, ka viņam nepagarinājās automātiski.... tagad viņš saņem katru dienu pa vienam paziņojumam par ierašanos policijā, nomaksāt sodu - 7 vēstules!!! pa pastu! protams, ka strādājot kā pagājušajā gadsimtā - tas paņem milzu laiku un resursus! šai laikmetā, kad visiem ir telefoni un epasti - brīdināt par pārkāpumu taču var zibenīgi. mums tas izmaksāja 200 eur - vienkārša kļūda, nevis apzināta pārkāpšana :-( man tiešām liels prieks, ka beidzot ir izdevies kādam pierādīt, ka tas nav pareizi, kā tiek iekasēti sodi par šiem pārkāpumiem ( apzinātiem, vai neapzina'tiem) Lai izdodas arī citiem atgūt šis soda naudas, jo šobrīd iznāk, ka Jūrmalai ir izdevīgi pēc iespējas ilgāk neziņot - jo tā var maximāli daudz iekasēt. Lai man piedod mana pilsēta - bet šis ir absurds! tā nav jaīzturas ne pret saviem iedzīvotājiem ne pret iebraucējiem! tik formāli un nežēlīgi.
 • Ehh

  Ehh

  Šī sieviete laikam uz zīmēm neskatās, jo pirms iebraukšanas ir zīme, ka maksas zona, un aparāti ar tik tā smukumam tur salikti. 76 reizes neko apkārt nepamana, tātad apzināti tā ir darījusi,tik daudzas reizes braucot nevar nezināt.
 • Austris Arents
 • Una Ārente

  Una Ārente

  Austris Arents tavs sods var atnākt vēl pēc pāris mēnešiem 😲
 • Hm

  Hm

  Īsti nesaprotu, kāpēc tad Jūrmalas iedzīvotāja Santa turpināja tās 76 reizes braukt iekšā Jūrmalā nemaksājot.. Vai viņa domāja, ja to pirmo reizi nepieķēra (jo protokols taču tika piestādīts 5 mēnešus vēlāk), tad arī pārējās 76 reizes brauca, apzinoties, ka pārkāpj noteikumus?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!