Tiesa arestētos 29 miljonus eiro atzīst par noziedzīgi iegūtiem; tos ieskaitīs valsts budžetā

Rīgas apgabaltiesas Krimināllietu tiesas kolēģija pagājušajā nedēļa ir atcēlusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas lēmumu un atzinusi par noziedzīgi iegūtiem arestētus naudas līdzekļus 29 miljonu eiro apmērā, aģentūrai LETA pavēstīja Ģenerālprokuratūras pārstāve Laura Majevska.

Atpakaļ uz rakstu

4 komentāri

 • Jaroslavs Zamazlovs

  Jaroslavs Zamazlovs

  Opā , vairākiem ierēdņiem drīz parādīsies jauni brabus geļiki.
 • es
  +12 +12 0

  es

  Vajag samazināt ministrus,deputātus,ierēdņu armiju,tad arī būs nauda,bet pie reizes vajadzīga gudra valdība,kas tik tiešām zinātu kur naudiņu novirzīt...Sanāk ,ka par neko nedarīšanu saņem tūkstošus,bet reāli kurš strādā-minimālo!!!Kāpēc ministri un deputāti neatskaitas par katru dienu,mēnesi ko darījuši tautas labā?Viņi taču ir tautas kalpi!!!Alga jāsaņem par padarīto!!!!!
 • Svetlana Briede

  Svetlana Briede

  No malas nākušu naudu vajadzēja uzreiz novirzīt kādam nesakārtotam jautājumam, piemēram ceļu sakārtošanai! Nevis iepludināt kopējā katlā, kur tai nevar vairs izsekot.
  • Gints Jermacans

   Gints Jermacans

   Svetlana Briede ta nav no malas nakusi. Tabnauda or nozagta kadam cilvekam. 90 to rekets at musdienu valdibu vienkarsi ir berni pamperos

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!