2 komentāri

Reaģējot uz asiņainajiem teroraktiem Parīzē, Latvijas Valsts prezidents šodien sasauca Nacionālās drošības padomes sēdi. Uzklausot drošības dienestu ziņojumu par notikušo Francijā un drošības situāciju valstī, prezidents informēja, ka terorisma draudu līmenis Latvijā joprojām ir zems.

Vējonis kategoriski nosoda teroristisko uzbrukumu sēriju un tādas rīcības nav attaisnojamas. Notikumi Parīzē vēlreiz atgādina, ka kopā visiem spēkiem jācīnās pret ekstrēmismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Terorisms mūsu gadsimtā ir viens no lielākajiem izaicinājumiem pasaulē un Eiropā. Mums Eiropā jābūt vienotiem. iestājoties par drošību un demokrātiskām vērtībām, tātad pret Islāma valsi, ikvienai valstij jārēķinās, ka drošības situācija var mainīties.

Arī Drošības policija, vērtējot notikumus Francijā norādīja, ka terorisms šobrīd ir viens no galvenajiem draudu avotiem Eiropā. Drošības policija apstiprina Valsts prezidenta teikto, ka Drošības policijas rīcībā šobrīd nav informācijas, kas liecinātu par nepieciešamību paaugstināt terorisma draudu līmeni Latvijā.

Terora draudu jautājums sabiedrībai ir būtisks kontekstā ar Eiropā notiekošajām diskusijām par patvēruma meklētājiem. Prezidents atgādināja, ka bēgļi ir tā sabiedrības daļa, kas uz Eiropu bēg no kara un ekstrēmisma. Tomēr Latvija patvēruma meklētāju uzņemšanā pildīs līdz šim uzņemtās saistības.

Valsts prezidents savā runā izteica līdzjūtību Francijas tautai un aicināja ikvienu rīt visā Latvijā izkārt karogus sēru noformējumā. Terorakti Parīzē notiek, kad Latvijā patriotu nedēļas ietvaros svin valsts Dzimšanas dienu. Tāpēc Prezidents aicina mums pašiem īpaši novērtēt stabilitāti un mieru mūsu zemē.

TOP komentāri

 • laimdotis
  +1 +1 0

  laimdotis

  Raimond nepriecājies !!tas ir tikai tāpēc, ka te nav to melno:))ja viņu te būtu tikpat daudz ka francijā -tad mēs sen staigātu parandžās:))
 • Juris Filipsons
  0 0 0

  Juris Filipsons

  Tad kad te bus pietiekama daudzuma salaisti melle teroristi,tad gan musu tautai saksies JAUKA dzive-Solidari izlaupis,izvaros,noslepkavos,kas te vel palics,Gumani,ja arG burtu vini nocrtis gavas visiem,kas nedos viniem visu prasito,nadu,dzivoklus,sievietes ko izvarot.Nu 1001nakts ne dzive.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl