Komentāri

Zaķusalas televīzijas tornī tuvākajos gados uzsāks vērienīgu rekonstrukciju un modernizāciju. Šodien plānots parakstīt līgumu par būvprojekta izstrādi, kas varētu ilgt divus gadus, bet pēc tam plānots uzsākt pārbūvi gan torņa apakšdaļas ēkā, gan pašā tornī.

Tas nepieciešams, jo ēka celta pagājušā gadsimta 70. gados un šajā laikā ir vizuāli un morāli novecojusi, kā arī pārbūve ļautu visiem Latvijas Valsts radio un televīzijas centra darbiniekiem strādāt vienkopus. Turklāt rekonstrukcija ļautu ēku padarīt daudz pieejamāku plašākai publikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām zināms, ka būvprojekta izstrāde izmaksās 2,2 miljonus eiro, bet tālākās būvniecības izmaksas var sasniegt 10 un vairāk miljonus eiro.

Televīzijas tornis nodrošina radio un televīzijas apraidi, datu centra, pārraides un tranzīta pakalpojumus, kā arī ir kļuvis par nozīmīgāko elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzēju lokācijas punktu Baltijā.

Video: LNT Ziņu sižets

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl