Komentāri

Zaķusalas televīzijas tornī tuvākajos gados uzsāks vērienīgu rekonstrukciju un modernizāciju. Šodien plānots parakstīt līgumu par būvprojekta izstrādi, kas varētu ilgt divus gadus, bet pēc tam plānots uzsākt pārbūvi gan torņa apakšdaļas ēkā, gan pašā tornī.

Tas nepieciešams, jo ēka celta pagājušā gadsimta 70. gados un šajā laikā ir vizuāli un morāli novecojusi, kā arī pārbūve ļautu visiem Latvijas Valsts radio un televīzijas centra darbiniekiem strādāt vienkopus. Turklāt rekonstrukcija ļautu ēku padarīt daudz pieejamāku plašākai publikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām zināms, ka būvprojekta izstrāde izmaksās 2,2 miljonus eiro, bet tālākās būvniecības izmaksas var sasniegt 10 un vairāk miljonus eiro.

Televīzijas tornis nodrošina radio un televīzijas apraidi, datu centra, pārraides un tranzīta pakalpojumus, kā arī ir kļuvis par nozīmīgāko elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzēju lokācijas punktu Baltijā.

Video: LNT Ziņu sižets

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl