Komentāri

Zaķusalas televīzijas tornī tuvākajos gados uzsāks vērienīgu rekonstrukciju un modernizāciju. Šodien plānots parakstīt līgumu par būvprojekta izstrādi, kas varētu ilgt divus gadus, bet pēc tam plānots uzsākt pārbūvi gan torņa apakšdaļas ēkā, gan pašā tornī.

Tas nepieciešams, jo ēka celta pagājušā gadsimta 70. gados un šajā laikā ir vizuāli un morāli novecojusi, kā arī pārbūve ļautu visiem Latvijas Valsts radio un televīzijas centra darbiniekiem strādāt vienkopus. Turklāt rekonstrukcija ļautu ēku padarīt daudz pieejamāku plašākai publikai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagaidām zināms, ka būvprojekta izstrāde izmaksās 2,2 miljonus eiro, bet tālākās būvniecības izmaksas var sasniegt 10 un vairāk miljonus eiro.

Televīzijas tornis nodrošina radio un televīzijas apraidi, datu centra, pārraides un tranzīta pakalpojumus, kā arī ir kļuvis par nozīmīgāko elektronisko sakaru pakalpojumu sniedzēju lokācijas punktu Baltijā.

Video: LNT Ziņu sižets

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl