“Tele2” klienti saņems kompensācijas par traucētajiem mobilajiem sakariem

26 komentāri
“Tele2” klienti saņems kompensācijas par traucētajiem mobilajiem sakariem
Foto: Ieva Lūka, LETA

Mobilo sakaru operators “Tele2” par 3.-4. augustā traucētajiem mobilajiem sakariem viesabonēšanā klientiem izmaksās kompensācijas vairāk nekā 600 000 eiro apmērā, informēja kompānijā.

Ikvienam pēcapmaksas klientam, kurš 3.-4. augustā atradās ārpus Latvijas un nevarēja izmantot mobilos pakalpojumus, netiks ieturēta abonēšanas maksa par augustu, savukārt priekšapmaksas klientiem kartes bilance tiks papildināta par 10 eiro.

“Tele2” informēja, ka gan pēcapmaksas, gan priekšapmaksas klientiem tiks atlīdzināti visi izdevumi, kas saistīti ar viesabonēšanas izmaksām periodā no 1. līdz 5. augustam ieskaitot. Papildus jau minētajai kompensācijai, pēcapmaksas klientiem, kuri atradās ārzemēs, tiks piešķirti 100 gigabaiti, kurus varēs izmantot līdz 2018. gada 30. septembrim.

Visiem pārējiem pēcapmaksas klientiem “Tele2” dāvina 20 gigabaitus mobilo datu, kas būs derīgi līdz 2018. gada augusta beigām.

“Arī tie klienti, kuri pagājušajā nedēļas nogalē palika Latvijā, tika netieši ietekmēti, jo nevarēja sazvanīt tuviniekus vai kolēģus. Līdz ar to, vēlamies kompensēt radušās neērtības visiem pēcapmaksas klientiem, kuri lieto mūsu pakalpojumus. Mēs patiesi atvainojamies par traucējumiem viesabonēšanā un centīsimies nodrošināt, ka nākotnē šādi bojājumi neatkārtosies,” sacīja “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

Par kompensāciju saņemšanu ”Tele2” informēs ar īsziņu palīdzību šīs nedēļas laikā. Ja gadījumā klients nav saņēmis īsziņu, taču laika periodā no 3. līdz 5. augustam bijis ārzemēs, viņam jāsazinās ar “Tele2” klientu atbalsta dienestu – zvaniem, atrodoties Latvijā, tālr.1600, savukārt zvaniem no ārzemēm tālr. +37129560600.

Jau ziņots, ka traucējumi viesabonēšanā radās 3. augustā, “Tele2 AB” grupas Zviedrijas partnerim veicot sistēmu tehnisko uzlabošanu. Tas uz laiku ierobežoja iespēju “Tele2” klientiem zvanīt un sūtīt īsziņas no un uz ārzemēm. Viesabonēšanas darbību pilnībā izdevās atjaunot 4. augustā, plkst. 19.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka “Tele2” pagājušajā gadā strādāja ar 125,208 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 12,6% vairāk nekā 2016.gadā, bet kompānijas peļņa pieaugusi par 79%, sasniedzot 28,693 miljonus eiro.

Latvijas “Tele2” ietilpst Zviedrijas “Tele2” koncernā.
26 komentāri