Komentāri
Tehnisku iemeslu dēļ slēgti tirdzniecības centri “Riga Plaza” un “Domina Shopping”
FOTO: Dzintars Rudzītis, TV3 Ziņas

Tehnisku iemeslu dēļ šopēcpusdien apmeklētājiem slēgti Rīgas iepirkšanās centri “Domina Shopping” un “Rīga Plaza”, informē abu uzņēmumu mārketinga speciālisti.

Tirdzniecības centri atsāks darbu, līdzko tas būs iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka svētdien, 18. decembrī, ārkārtas situācija izveidojusies tirdzniecības centrā ”Rīga Plaza” un ”Domina”. 

Aculiecinieki ziņoja, ka pie abiem lielveikaliem strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Valsts policijas (VP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes.

Tirdzniecības centra “Domina” vadība apstiprināja. ka ap plkst. 14.30 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notikusi ārkārtas apmeklētāju un darbinieku evakuācija.

Mikroblogošanas vietnē “Twitter”, Valsts policija informē, ka evakuācija “Rīga Plaza” veikalā notikusi tehnisku iemeslu dēļ.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl