Komentāri
Tehnisku iemeslu dēļ slēgti tirdzniecības centri “Riga Plaza” un “Domina Shopping”
FOTO: Dzintars Rudzītis, TV3 Ziņas

Tehnisku iemeslu dēļ šopēcpusdien apmeklētājiem slēgti Rīgas iepirkšanās centri “Domina Shopping” un “Rīga Plaza”, informē abu uzņēmumu mārketinga speciālisti.

Tirdzniecības centri atsāks darbu, līdzko tas būs iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņojām, ka svētdien, 18. decembrī, ārkārtas situācija izveidojusies tirdzniecības centrā ”Rīga Plaza” un ”Domina”. 

Aculiecinieki ziņoja, ka pie abiem lielveikaliem strādā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD), Valsts policijas (VP) un Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) brigādes.

Tirdzniecības centra “Domina” vadība apstiprināja. ka ap plkst. 14.30 tirdzniecības centrā “Domina Shopping” notikusi ārkārtas apmeklētāju un darbinieku evakuācija.

Mikroblogošanas vietnē “Twitter”, Valsts policija informē, ka evakuācija “Rīga Plaza” veikalā notikusi tehnisku iemeslu dēļ.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl