Komentāri

Ar dažādām tehniskām likstām uzmanību sev pēdējās dienās piesaistījusi Latvijas nacionālā aviosabiedrība airBaltic. Piemēram, sestdien Rīgas lidostā bija spiests atgriezties laineris, kam bija jālido uz Bulgāriju, Burgasu. Tāpat sociālajos tīklos plaši tiek apspriesta fotogrāfija, kurā redzama kādas citas airBaltic lidmašīnas riepa, kura dažiem pasažieriem šķita nodilusi.

Aptuveni stundu dzelzs putns, kam bija jādodas uz Burgasu, esot riņķojis virs Rīgas un tad veiksmīgi nosēdies. Pēc aptuveni sešām stundām pasažieri tika pārsēdināti citā lidmašīnā, un reiss nokļuvis līdz Bulgārijas pilsētai Burgasai. Kas īsti atgadījies gaisā – pagaidām nav publiski izpausts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot gadījumu, kad reisa Rīga-Burgasa lidmašīna atgriezās atpakaļ lidostā, airBaltic pārstāvis Jānis Vanags skaidro – lidsabiedrībai pasažieru drošība ir pirmajā vietā. Tāpēc arī apkalpe pieņēmusi lēmumu nevis turpināt ceļu, bet griezties atpakaļ. Atbilstoši Eiropas Savienības (ES) noteikumiem, lidmašīnu tehniskās pārbaudes ir regulāras.

Tikmēr Civilās aviācijas aģentūrā, kas uzrauga lidmašīnu gatavību veikt lidojumus, norāda, – airBaltic lidojumu drošībai velta pietiekamu uzmanību. Aģentūras vadītājs Māris Gorodcovs ir pievērsis uzmanību arī sociālajos tīklos ievietotai fotogrāfijai, kurā redzama airBaltic lidmašīnas riepa, kas, pēc foto autora domām, ir pārāk nodilusi. Gorodcovs skaidro, ka šajā gadījumā satraukumam neesot pamata.

Ekrānuzņēmums

Ekrānuzņēmums

Jāpiebilst, ka airBaltic tehniskās ķibeles ir gadījušās arī agrāk. Tas gan avioindustrijā nav nekas neparasts, jo arī citu lidsabiedrību pasažieri ir sūdzējušies par pārdzīvojumiem gaisā.

Skaties video un uzzini vairāk!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl