Tehnisko ķibeļu dēļ daudzu vēlētāju balsis, visticamāk, ir zaudētas, atzīst vēlēšanu komisiju darbinieki

Ceturtdien turpinājās iepriekšējā nobalsošana Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanās. Diemžēl daudziem tā nesa lielu vilšanos. Tie, kuri gāja uz citu iecirkni – ne to, kur ir reģistrēti -, nobalsot nevarēja, jo tehnisku iemeslu dēļ nedarbojās datu apmaiņas sistēma.

Atpakaļ uz rakstu

40 komentāri

 • Edgars Auns
 • Gatis Janauskis

  Gatis Janauskis

  Kad valsts sāks pildīt savus pienākumus? Šādu stulbumu, ka jābalso savā iecirknī var tikai Latvijas “gudrie” prāti izdomāt. It kā jau 21.gs, kur valda tehnoloģijas un kur vajadzētu būt iespējai balsot jebkur vai pat elektroniski, taču tikai Latvijā viss ir kā p.m.ē. Strādāju maiņu darbu un man nav laika braukt 100km uz “savu norādīto” iecirkni, vēl tērēt degvielai, lai novēlētu. Būtu gājis ātrāk, bet redzot, ka nespēj nodrošināt vajadzīgo, tad lai paliek bešā!
 • Renārs Dobkevičs

  Renārs Dobkevičs

  1) Vai tiks rīkotas atkārtotas vēlēšanas?
  2) Un vai vismaz šoreiz kāds dabūs pa galvu un tiks atlaists?!
 • Mairita Ezeriņa

  Mairita Ezeriņa

  Es šogad balsot gāju, lai varbūt ar manu balsi notiktu brīnums, un kkas mainītos, bet iespējams viņa ir pazaudēta.. 😤Bija pietiekami jums laiks līdz vēlēšanām, lai sistēmu sakārtotu!
 • Ērika Krimska

  Ērika Krimska

  Es domāju,ka naivi ir ticēt tām vēlēšanām,visas iepriekšējās ir labs piemērs :(
 • S

  S

  Nemaz nevajag iejaukšanos no citām valstīm.Paši visu prot sačakarēt-1)atlaist normāli strādājošu vadītāju; 2) nomainīt tradicionālos iecirkņus un to nepaziņot cilvēkiem; 3)sameklēt lētākos haltūristus vēstuļu nosūtīšanai un firmeli, kurai ir falšs projekts.Ja to nesauc par ļaunprātību, tad kā tad? Atkal veidos izmeklēšanas komisiju un demonstrēs darbības imitāciju?
 • Aaa

  Aaa

  Mu lūk jaunās vadones sasniegumi, neērtā Cimdara laikā tik globālas kļūmes netika pieļautas, tagad izjūtam sekas jaunās vadības vēlmei pagozēties slavas saulītē, sanāca čiks, un pa lielam būtu jātaisa jaunas vēlēšanas, lai būtu godīgi, jo kāda kļūdas dēļ zaudētas balsis demokrātiskā sabiedrībā mav pieļaujams
 • Maria

  Maria

  Meklē vīrieti, kas šeit raksta - datesingle.club/id83712
  Meitene 27 gadus vecs, blondīne.
 • Vija Ledina

  Vija Ledina

  Kauns, kauns, kauns!
  Un protams, visam IR!!! savs attaisnojums!!!
  Un atkal vainīgo NAV!!! 😎
 • spriidiic

  spriidiic

  Kas vēl nebūs , godīgu balsu skaitīšanu sagribējuši ! Ko kremlis liks , to ,,ievēlēsim,, . Īsāk sakot , kā parasti .

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!