Komentāri

Kāds autovadītajs Normunds, braucot pāri Salaspils HES, ievērojis neadekvātu spēkrata šoferi, kurš pārvietojās, braucot no vienas joslas otrā un atpakaļ. Taču Normunda zvans no glābēju centrāles 112 tā arī netika pāradresēts uz Ceļu policijas zvanu centru. Pēc raidījuma Bez Tabu intereses tiek noskaidrots, ka pie vainas esot bijušas tehniskas nepilnības, tādēļ šajā gadījumā Ceļu policija netika sazvanīta.

“Varbūt šofers bija iedzēris, varbūt viņam bija slikti ar sirdi, taču situācija bija izveidojusies tāda, kāda tā bija, un es gribēju informēt Ceļu policiju,” pauž autovadītājs Normunds, kurš pats gan tajā gadījumā izvairījās no sadursmes, taču vēlējās par neadekvāto ceļu satiksmes dalībnieku brīdināt arī Ceļu policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vispirms Normunds zvanījis uz tālruņa numuru 112, No šīs zvanu centrāles Normundu mēģināja savienot ar Ceļu policijas zvanu centru. Šis mēģinājums bez panākumiem tika atkārtots divas reizes.

Izrādās, ka pie vainas nav bijis tas, ka zvanu centrs būtu pārāk noslogots, bet gan tehniskas problēmas. Atbildīgās personas pauž, ka tagad nepilnības jau ir novērstas.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl