”Tehniskās apskates nakts”: tikai maza daļa auto spētu iziet apskati

2 komentāri

Lielu autovadītāju interesi izpelnījusies Ceļu satiksmes drošības direkcijas vakar rīkotā “Tehniskās apskates nakts”. Tās laikā bija iespējams bez maksas veikt auto tehniskā stāvokļa diagnostiku.

Lai arī CSDD auto mehāniķiem bija paredzēts veikt diagnostiku Rīgā, Cēsīs un Rēzeknē līdz diviem naktī, tomēr pēdējie spēkrati pārbaudīti pulksten piecos no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā bezmaksas diagnostika veikta 1300 automašīnām Rīgā un 600 reģionos. No tiem visiem tikai 23% auto spētu iziet apskati, bet 77% tehniskais stāvoklis izrādījies ļoti slikts.

Tiesa gan, šī akcijas rezultātā apskates uzlīmes automašīnām netika anulētas un dati netika ievadīti arī nevienā sistēmā, taču auto īpašniekiem tagad ir precīzas norādes, kas konkrēti jāsalabo līdz īstajai tehniskajai apskatei. Ceļu satiksmes drošības direkcija rīko “Tehniskās apskates nakti”, lai cilvēki satiksmē piedalīties ar drošiem auto.

Šā gada “Tehniskās apskates nakts” pasākumi noslēgsies 2. septembrī jaunajā Siguldas tehniskās apskates stacijā.

TOP komentāri

  • Janis Klava
  • Pēteris
    +1 +1 0

    Pēteris

    Galvenais , ka tik maksājam nodokli par ceļa uzturēšanu! Ir ar ko "aizlāpīt" valsts budžeta "caurumus" un tautas "kalpiem" tiek naudiņas ko iebāzt sev kabatā

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl