No 1. janvāra minimālā alga būs 380 eiro

3 komentāri
No 1. janvāra minimālā alga būs 380 eiro
Foto: LETA

Valdība atbalstījusi Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.

Minimālo algu 380 eiro darba devējiem būs jāsāk izmaksāt no 1. janvāra.

Centrālās statistikas pārvaldes (CSP) dati parāda, ka aprīlī Latvijā bija 177 800 darba ņēmēju, kuriem darba ienākumi ir minimālās mēneša darba algas apmērā jeb 370 eiro un mazāk.

Privātajā sektorā strādā 144 500 šādu cilvēku, bet sabiedriskajā sektorā – 30 600 cilvēku.

TOP komentāri

 • Šuj-Fēnu
  +2 +2 0

  Šuj-Fēnu

  Mums no tā ne silts,ne auksts!Neviens tāpat nemaksās! tas ir tikai uz papīra!Tik slīgstam parādu jūgā tālāk!
 • māte-2
  +1 +1 0

  māte-2

  ARĪ 350 UZ ROKAS CILVĒKU PAMATA VAJADZĪBAS NEAPMIERINĀS. BET TOMĒR ĻAUS VAIRĀK REIŽU PAĒST UN KĀDAM - NENOKĻŪT UZ IELAS. KĀDAM - NOPIRKT HUMPALĀS SILTAS DRĒBES.
 • māte-2
  +1 +1 0

  māte-2

  IEROSINU MAINĪTIES VIETĀM. LAI PĀRIS GADUS MĒNEŠU AR 380 PIRMS NODOKĻU NOMAKSAS NODZĪVO TIE APAĻVAIDŽI LĒMĒJI. JA VIŅIEM IZDOSIES PIE ŠĀDAS LATVIJAS SITUĀCIJAS PALIKT DZĪVOT AR TIEM 270 UZ ROKAS MĒNESĪ, TAD TIE 600 000 DROŠI VIEN BŪS AR MIERU ARĪ PAMĒĢINĀT! CIK LIELAI NELIETĪBAI, CIK BRIESMĪGAI CIETSIRDĪBAI IR JĀMĪT TAJĀS PERSONĀS, KAS SAVUS LĪDZCILVĒKUS BEZ SIRDSAPZIŅAS PĀRMETUMIEM GATAVI NOLEMT TĀDAI ILGSTOŠAI MOCĪŠANAI, JO NABADZĪBĀ DZĪVOT GADIEM ILGI - IR GAN MORĀLI, GAN FIZISKI MOKOŠI - DZĪVOT STRESĀ, SLIMĪBĀS UN ĀRPUS PĀRĒJĀS SABIEDRĪBAS. CIK GAN IEDOMĪGIEM, BEZ TOLERANCES UN BEZ EMPĀTIJAS JĀBŪT LĒMĒJIEM, LAI NEUZKLAUSĪTU JANSONU UN ATTEIKTOS PADARĪT TREŠĀS DAĻAS VALSTS IEDZĪVOTĀJU DZĪVI VISMAZ PAR PĀRIS PROCENTIEM VIEGLĀKU/ JO 500 UZ PAPĪRA IR AP 350 ROKAS, UN ARĪ TĀ SUMMA PAMATA VAJADZĪBAS CILVĒKAM. ATTOPIETIES, LĒMĒJI! SIRMGALVJU UN BĒRNU ASARAS UZSKAITA DIEVS. NEDARIET PĀRI SAVAI TAUTAI!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl