“Tas bija “feiks”” – Kaimiņš noliedz to, ka grasās nolikt deputāta mandātu

5 komentāri

“Šoreiz uz āķa esmu paņemts arī es. Tas bija “feiks””. Tā par ierakstu, kas 4. jūnija vakarā parādījās Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa sociālā tīkla “Facebook” profilā un vēstīja, ka Kaimiņš gatavojas nolikt deputāta mandātu, īpaši sasauktā mediju brīfingā sacīja politiķis.

Kaimiņš norādīja, ka šo ierakstu nav veicis, tomēr, jautāts, vai saistībā ar konta uzlaušanu plāno vērsties policijā, atbild noraidoši.

“Gan mans “Facebook”, gan “Twitter”, gan “Instagram”, gan “WhatsApp” konti ir uzlauzti. Tie savā ziņā ir saistīti. Diemžēl Latvijā ir tā, ka šī nav spējīga puse – policija par interneta noziegumiem. Tur ir vēl daudz, kur strādāt,” sacīja Kaimiņš.

Kā nepatiesus Kaimiņš noraida arī minējumus, ka ierakstu “Facebook” viņš veicis reibumā.

Jau vēstīts, ka Kaimiņa “Facebook” konta ierakstā bija redzams šāds paziņojums: “Redzot pašvaldību vēlēšanu rezultātus, es oficiāli paziņoju, ka nolieku Saeimas deputāta mandātu. Veiksmi Latvija. Es mēģināju no sirds. Patiešām. Jūs izvēlējāties. Tad, lai tā arī ir un nav, ko čīkstēt.”

Kaimiņa vadītā partija KPV LV vēlēšanās uzrādīja vāju sniegumu, un tās pārstāvji netika ievēlēti nākamajā Rīgas domes sasaukumā.

Tāpat nesen tika uzlauzts arī ekspremjeres Laimdotas Straujumas ”Facebook” konts.

Video: Artusa Kaimiņa 5. jūnija tikšanās ar medijiem

5 komentāri