Komentāri

Tapusi pagaidu piemiņas vieta Zolitūdes traģēdijā bojāgājušajiem. Turpmāk ziedus un sveces upuru tuvinieki varēs nolikt pie pieminekļa, kam šobrīd rit pēdējie uzstādīšanas darbi.

Līdz šim, pieminot Zolitūdes traģēdijas upurus, iedzīvotāji nolika ziedus un iededza svecītes pie pagaidu žoga, kas ieskāva traģēdijas vietu. Tagad par traģēdiju šai vietā atgādinās piemineklis. Šajās dienās vēl rit pēdējie darbi pirms tā atklāšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arta Goldberga – pieminekļa autore

Ir ļoti labi realizētāji gan tie, kas stikla daļas izgatavoja, gan tie, kas šos pārējos darbus veic. Stikla daļas bija liels izaicinājums. Bet eksperimentālā ceļā daudz mēģinājumu tika veikti, lai to izdarītu, un pašlaik viss norit sekmīgi.

Šo pagaidu pieminekli nākotnē plānots integrēt topošajā piemiņas vietā, taču pagaidām to kavē notiekošā tiesvedība. Plānots nojaukt līdzās esošo ēku, taču tai uzlikts arests.

Sabrukušā lielveikala vietā paredzēts ierīkot skvēru, taču, kamēr nav nojaukta šī ēka un pazemes autostāvvieta, to nav iespējams izdarīt.

Kāda izskatīsies dzīvē piemiņas vieta Zolitūdes traģēdijas upuriem, tas būs redzams 21. novembra vakarā, kad pieminekli atklās. Šobrīd notiek tā uzstādīšanas darbi, un tas vēl ir apklāts.

2015. gada 21. novembrī apritēs divi gadi kopš lielveikala Maxima jumta iebrukšanas Zolitūdes mikrorajonā, kas izdzēsa 54 cilvēku dzīvības.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl