“Tallink” kuģis “Isabelle” trešdien ieradīsies Stokholmas ostā ar kavēšanos

3 komentāri
“Tallink” kuģis “Isabelle” trešdien ieradīsies Stokholmas ostā ar kavēšanos
LAURIS AIZUPIETIS, F64

Kuģniecības kompānijas “Tallink” kuģis “Isabelle”, kas no Rīgas izbrauca 1. janvāra vakarā, trešdien ieradīsies Stokholmas ostā Zviedrijā ar kavēšanos, liecina “Tallink Latvija” klientu servisa informācija.

“Tallink Latvija” informēja, ka Stokholmas ostā prāmis “Isabelle” trešdien varētu ierasties aptuveni plkst. 15.00, kamēr, pēc informācijas “Tallink” mājaslapā, atbilstoši kustības grafikam prāmim Stokholmas ostā plānotais ierašanās laiks ir plkst. 10.30.

Savukārt, vai “Isabelle” kavēšanās iemesli ir saistīti ar vētru jūrā, “Tallink Latvija” pārstāvji patlaban nekomentēja.

Tajā pašā laikā prāmja “Romantika”, kas 1. janvārī no Stokholmas izbrauca plkst. 17.00, kursēšanas grafikā patlaban nav izmaiņu un prāmis Rīgas ostā plāno ierasties atbilstoši kustības grafikam plkst. 11.00.

Jau vēstīts, ka aizvadītajā naktī Olandē jeb Ālandu salās, Somijas dienvidrietumos, reģistrētas vēja brāzmas līdz 41,6 metriem sekundē (m/s) , kas provizoriski ir jauns rekords Somijai. Agrā rītā Gotlandē bija vēja brāzmas līdz 35 m/s. Baltijas jūrā netālu no Stokholmas vēja brāzmu spēks naktī sasniedza 37 m/s, bet Zviedrijas piekrastē uz ziemeļiem no Stokholmas – 38,5 m/s.

Baltijas jūrā sinoptiķi izsludināja augstākās pakāpes jeb sarkano brīdinājumu. Latvijā spēkā oranžās krāsas brīdinājums, bet nav gaidāmi lieli vēja postījumi.

3 komentāri