Taksometru vadītāji pie Saeimas protestē pret grozījumiem likumā

1 komentārs

Pie Saeimas apmēram 30 taksometru vadītāju protestē pret grozījumiem Autopārvadājumu likumā.

Piketu rīko taksometru pārvadātāju nozares darba devēju organizācijas. Sanākušie iebilst pret Satiksmes ministrijas (SM) sagatavotajiem grozījumiem Autopārvadājumu likumā.

Četriem piketētājiem rokās ir plakāti ar uzrakstiem – “Linkaits – taksometru nozares bojāeja”, “Tautsaimniecības komisija – palīdziet!”, “Nē, satiksmes ministra patvaļai” un “Gribam maksāt nodokļu, nevis atdot pēdējo kreklu!”.

Organizācijas ieskatā, lai sakārtotu taksometru pārvadājumu nozari, jāveic izmaiņas vairākos likumos, tādēļ tā aicina Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisiju neskatīt sagatavotos likuma grozījumus un deputātus izveidot darba grupu, kas strādātu pie visām pusēm – taksometru vadītājiem, pārvadātājiem, valstij un tās budžetam – izdevīga nozares regulējuma.

Jau ziņota, ka Saeimas Tautsaimniecības, agrāro un vides jautājumu komisija šodien, 15. maijā, pirms otrā lasījuma skata grozījumus Autopārvadājumu likumā.

Taksometru pārvadātāju nozares darba devēju organizācijā iepriekš pauda uzskatu, ka pirms veikt grozījumus Autopārvadājumu likumā, vispirms ir jāmaina taksometru pārvadājumu nodokļu regulējums, jo piedāvātie likuma grozījumi nerisinās būtiskākās nozares problēmas – augsto ēnu ekonomikas līmeni un taksometru vadītāju sociālo neaizsargātību.

TOP komentāri

  • bfas
    0 0 0

    bfas

    Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - https://u.nu/hedp Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!s

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl