TAGAD ir īstais laiks, kad ceļot! Uzzini lētu ceļojumu knifus rudenī!

0 Komentāru
TAGAD ir īstais laiks, kad ceļot! Uzzini lētu ceļojumu knifus rudenī!

Tuvojas rudens, un daudziem no mums atvaļinājuma laiks ir jau secen. Iespējams, tieši tādēļ rudens un ziema ir periods, kad aviosabiedrības piedāvā lidojumus par viszemākajām izmaksām, cenu kritums uz galamērķiem rudenī var būt pat dramatisks, salīdzinot ar vasaru.

Apciemot kaimiņzemes

Apceļot kaimiņzemes ar autobusa pārvadātājiem arī vasarā nav dārgi, bet rudenī tas parasti ir vēl izdevīgāk. Autobusu kompānijas LUX Express un Ecolines jau šobrīd piedāvā akcijas rudens braucieniem. Arī turpmāk mēs varam sagaidīt cenu kritumu un izdevīgus piedāvājumus, kur asā konkurence stimulē samazināt cenas.

Lidojumi 

Vasaras sezonā lidojumi pa Eiropu ir visdārgākie gada griezumā. Ja ziemas periodā zemo izmaksu aviokompānijas piedāvā cenas pat no 1 eiro vienā virzienā, tad vasaras periodā šādas cenas ir neiespējami atrast. Rudens periods ir labvēlīgs izdevīgiem lidojumiem. Ja vasaras periodā no Rīgas uz Londonu ir gandrīz neiespējami atrast lidojumus zem 100 eiro abos virzienos, tad rudenī lēto cenu aviokompānijas Wizzair un Ryanair piedāvā lidojumus pat no 12 eiro vienā virzienā.

Ne vienmēr visu izsaka cena, jo ziemas periodā daudzi galamērķi nav sasniedzami. Daudzi reisi tiek atvērti tikai sezonas-vasaras periodam un uz rudeni/ziemu reisi tiek slēgti. Tādi pārsvarā ir lidojumi uz kūrortiem Dienvideiropā. Tāpēc vēl ir iespēja aizlidot uz kūrortiem līdz oktobra beigām, kad pārsvarā beidzas sezona.
Lidojot uz tālākām vietām, kā ASV, Taizeme, Austrālija, tad cenas ir svārstīgas. Piemēram, uz ASV cenas tiek samazinātas, jo iestājas vēsāks laiks, bet Dienvidaustrumāzijā, kā, piemēram, Indijā, Taizemē, Šrilankā, Indonēzijā, cenas izdevīgākas ir vasarā, kad tūristu šajās vietās ir mazāk, sakarā ar lietus sezonu, bet, kad mums sākas rudens, tad klimats tur kļūst daudz patīkamāks tūrismam. Līdz ar to arī cenas rudenī / ziemā uz šiem galamērķiem ir visaugstākās.

Izdevīgākās aviokompānijas no Rīgas rudens lidojumiem

Zemas cenas regulāri piedāvā Ryanair, Airbaltic un Wizzair. Uz tālākiem galamērķiem iespējams aizlidot arī ar Ukraine International, Finnair, KLM, Turkish Airlines, Aeroflot u.c. aviokompānijām.
Lai nepalaistu garām izdevīgus ceļojuma piedāvājumus, noteikti ir vērts parakstīties e-pastu jaunumu saņemšanai. Akciju brīžos aviokompānijas informē ikvienu, lai netiktu nokavēta biļešu iegāde par visizdevīgākajām cenām.
Izdevīgus ceļojumu piedāvājumus no Baltijas un Eiropas par labākajām cenām variet aplūkot arī TravelFree blogā.

Aplūko FOTO! Ceļojot mēs kļūstam bagātāki…

Save

Save

Save

0 Komentāru