“Tā tam nevajadzēja notikt!” žurnāls “Ieva” paziņo, ka Sproģis un “Saskaņa” ir maldinājis un izmantojis žurnālu

1 komentārs
“Tā tam nevajadzēja notikt!” žurnāls “Ieva” paziņo, ka Sproģis un “Saskaņa” ir maldinājis un izmantojis žurnālu
Foto: f64

Žurnāls “Ieva” savā “Facebook” lapā ir izplatījis paziņojumu, kurā norāda, ka “Saskaņas” prezidenta kandidāts Pēteris Sproģis ir maldinājis redakciju.

Populārā sieviešu žurnāla redakcija akcentē, ka Pēteris Sproģis ir rīkojies negodprātīgi, sniedzot interviju. Sproģis sarunas laikā ir teicis, ka nezina, ko darīs tālāk, un šos viņa vārdus var izlasīt arī intervijā.

Redakcija uzskata, ka Pēteris Sproģis acīmredzot ir maldinājis mūs jau pašā sākumā, kā rezultātā pret savu gribu esam publicējuši materiālu, kas vēlāko notikumu kontekstā izskatās pēc priekšvēlēšanu reklāmas.

Žurnāls IEVA

Žurnāls IEVA atvainojas savām lasītājām – tā tam nevajadzēja notikt! Uzskatām, ka Pēteris Sproģis un partija “Saskaņa” ir izmantojuši Latvijā visvairāk lasīto žurnālu savu mērķu sasniegšanai, un informēsim par šo situāciju Korupcijas apkarošanas un novēršanas biroju. Žurnāls IEVA savā darbībā arī turpmāk ievēros principu, ka netiek publicēta slēpta komerciāla vai politiska reklāma.

Žurnāla redakcija ir nolēmusi vērsties Korupcijas apkarošanas un novēršanas birojā, lai informētu par Sproģa rīcību.

 

Žurnāla IEVA paziņojums

Tā tam nevajadzēja notikt!

IEVAS redakcijas vārdā izsakām nožēlu par baptistu mācītāja Pētera Sproģa negodprātīgo rīcību, sniedzot interviju žurnālam IEVA.

Mūsu žurnāliste Pēteri Sproģi uzrunāja intervijai, jo viņš nule kā Latvijas Baptistu draudžu savienībai bija pavēstījis, ka vairs nekandidēs uz bīskapa amatu, kas tad arī bija iemesls sarunai. Pat sarunas laikā Pēteris Sproģis IEVAS žurnālistei teica, ka nezina, ko darīs tālāk, un šos viņa vārdus var izlasīt arī intervijā.

Paziņojums, ka partija “Saskaņa” ir Pēteri Sproģi izvirzījusi Valsts prezidenta amatam, mums, tāpat kā droši vien daudziem no jums, nāca kā zibens no skaidrām debesīm. Turklāt tas notika brīdī, kad žurnāls IEVA ar Pētera Sproģa interviju vēl bija tirdzniecībā.

Redakcijai ir ļoti nepatīkami dzirdēt nepamatotus apvainojumus par to, ka “IEVA ir angažēta” un “uztaisījusi Pēterim Sproģim un Saskaņai labu PR”.

Uzskatām, ka Pēteris Sproģis acīmredzot ir maldinājis mūs jau pašā sākumā, kā rezultātā pret savu gribu esam publicējuši materiālu, kas vēlāko notikumu kontekstā izskatās pēc priekšvēlēšanu reklāmas.

Žurnāls IEVA atvainojas savām lasītājām – tā tam nevajadzēja notikt! Uzskatām, ka Pēteris Sproģis un partija Saskaņa ir izmantojuši Latvijā visvairāk lasīto žurnālu savu mērķu sasniegšanai, un informēsim par šo situāciju Korupcijas apkarošanas un novēršanas biroju. Žurnāls IEVA savā darbībā arī turpmāk ievēros principu, ka netiek publicēta slēpta komerciāla vai politiska reklāma.

 

 

1 komentārs