“Tā bija viņa otrā darba diena!” Salaspilī bojāgājušā strādnieka draugs satriekts par traģēdiju

14 komentāri
“Tā bija viņa otrā darba diena!” Salaspilī bojāgājušā strādnieka draugs satriekts par traģēdiju
JĀNIS ZVĒRS, TV3 ZIŅAS

“TV3 Ziņu” sižets par to, ka pirmdienas pēcpusdienā būvniecības darbu vietā Salaspilī dzīvību zaudējis viens strādnieks, bet vēl viens nogādāts slimnīcā, radījis plašu ažiotāžu.

Ar mums sazinājās bojāgājušā jaunā vīrieša draugs, kurš raksta šādi:

“Biju Salaspilī neilgi pēc tam, kad draugs tika aprakts nogruvumā. Kad aizbraucu, viņš bija izrakts un gulēja tai vietā, kur Jūs norādījāt, ka stāvēja aizsargsienas. Vienīgā aizsargsiena, ko redzēju, bija bedrē. Varbūt nemaz vairāk kā vienas aizsargsienas viņiem nebija.”

Bojāgājušais bija vien 24 gadus vecs. “Tā bija viņa otrā darba diena. Piektdien bija pirmā. Kā dzirdēju, viņi darbu bija beiguši un taisījās līst laukā no bedres,” raksta bojāgājušā draugs.

“TV3 Ziņas” mēģināja sazināties ar uzņēmumu “Ceļu Pārvalde”, bet mājaslapā norādīta iespēja tikai nosūtīt ziņu elektroniski, kas arī tika izdarīts. Ziņosim par uzņēmuma atbildēm un turpmāko notikumu attīstību.

Jau ziņots, ka izsaukums uz notikuma vietu Salaspilī, Maskavas ielā, saņemts pēc plkst. 15.00. Negadījuma vietā konstatēts, ka tranšejas rakšanas darbu laikā nobrukusi nenostiprināta tranšejas siena, aprokot divus strādniekus.  Vienu izdevās glābt, otru ne. Uzņēmuma ”Ceļu pārvalde” darbinieki veica lietus ūdens novadīšanas sistēmas pārbūvi.