Komentāri
Svētku brīvdienas būs vēsas, arī nedēļā pēc svētkiem būtiski siltāk nekļūs
FOTO: LETA

Lieldienu brīvdienās kopumā Latvijā saglabāsies drēgni laikapstākļi. Ilgstošie nokrišņi mitēsies, tomēr sausi laikapstākļi nav gaidāmi, jo, lai arī cikloni vairs nebūs tik dziļi un aktīvi kā aizvadītajās lietainajās šīs nedēļas darba dienās, tomēr to ietekme būs jūtama. Valdot vēsajām gaisa masām, ne vien līs, bet gaidāms arī slapjš sniegs un naktīs pat sniegs, kas īslaicīgi zemes virsmu var pārklāt arī ar nelielu sniega segu.

Uz ceļiem nakts un rīta stundās vēl aizvien var veidoties apledojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tuvākajās divās dienās nokrišņi aptvers teritorijas lielāko daļu, arī to intensitāte būs lielāka, bet svētdien un pirmdien jau to būs mazāk.

Šajās dienās arī saule starp mākoņiem uzspīdēs vairāk, tomēr vējš, lai arī salīdzinoši lēns, pūtīs no ziemeļu puses, līdz ar to gaiss būs vēss – naktīs minimālā gaisa temperatūra gaidāma +2/-2 grādu robežās, bet, debesīm skaidrojoties, nedēļas sākumā termometra stabiņš noslīdēs vēl zemāk, savukārt dienas laikā maksimālā temperatūra lielākoties nebūs augstāka par +2 /+8 grādiem, vien, uzspīdot saulei, Otrajās Lieldienās gaiss iesils līdz +5/+10 grādiem.

Arī pēc svētkiem Latvijā laika apstākļus noteikts ciklonu darbība, turklāt pamatā vēl aizvien valdīs gaisa masu plūsma no ziemeļiem, tādēļ, lai arī atsevišķās dienās nokrišņi nav gaidāmi un uzspīdēs saule, būtiski siltāk līdz darba nedēļas beigām nekļūs.

Ilgtermiņa prognozes liecina par to, ka siltāku gaisa masu ieplūšana mūsu reģionā gaidāma vien aprīļa otrajā dekādē.

Laika ziņas

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl