Svētdienas Tautas sapulcē plāno piedalīties ap 1000 cilvēku

Komentāri

Tuvojoties svētdien plānotajai masveidīgajai Tautas sapulcei, ko organizē arodbiedrības, Valsts prezidents Raimonds Vējonis norāda uz protesta akcijas rīkotāju atbildību, nepieļaut masu nekārtību vai kādu provokāciju izcelšanos. Vienlaikus prezidentam nav bažu, ka Tautas sapulce var pāraugt vardarbībā, jo viņš ir pārliecināts par akcijas dalībnieku saprātu.

1. maijā, kad tiek svinēti Darba svētki, daudzviet pasaulē tiek rīkotas demonstrācijas. Izņēmums nav arī Rīga, taču, salīdzinot ar citiem gadiem, šo svētdien iecerēta masveidīga protesta akcija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Arodbiedrības cer, ka Doma laukumā pulcēsies aptuveni tūkstoš cilvēku, lai piedalītos tautas sapulcē “Par cienīgu darbu un cienīgu darba samaksu veselam un izglītotam cilvēkam Latvijā”.

Viens no tās rīkotājiem – Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris – vakar tika izsaukts uz pārrunām Drošības policijā, ko viņš izjūt kā spiediena izdarīšanu.

Drošības policija pārrunu iemeslu nekomentē, bet premjerministrs Māris Kučinskis norāda, ka Drošības policija tikai veic savus tiešos pienākumus – rūpējas par sabiedriskās kārtības nodrošināšanu.

Tikmēr Valsts prezidents Raimonds Vējonis, atbildot uz jautājumu, cik augsts ir risks, ka svētdien Tautas sapulce var pāraugt masu nekārtībās vai notikt kādas provokācijas, atgādina par pasākuma rīkotāju atbildību.

Vējonis neplāno uzrunāt Tautas sapulces dalībniekus. Viņš norāda, ka pasākums galvenokārt tiek rīkots, paužot neapmierinātību konkrēti ar veselības aprūpes sistēmu. Tāpēc tā ir veselības ministra atbildība. Guntis Belēvičs jau ir paziņojis, ka svētdien noteikti dosies uz Doma laukumu.

Akcijas rīkotāji plāno, ka pasākums ilgs vien pusotru stundu un ap pusdienas laiku sanākušie sāks izklīst.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl