Sveika un vesela atradusies bezvēsts pazudusī Madara!

15 komentāri
Sveika un vesela atradusies bezvēsts pazudusī Madara!
FOTO: Bezvests.lv

Sveika un vesela atradusies bezvēsts pazudusī Madara Viļumsone. Ģimene pateicas par cilvēku atbalstu un palīdzību.

Jau ziņojām, ka Madara Viļumsone pēdējo reizi bija redzēta Vecrīgā, savā dzīvesvietā, 30. decembrī, taču vēlāk ar jaunieti tuviniekiem nav izdevies sazināties.

Informācija sociālajā tīklā Facebook liecināja, ka Madara Viļumsone pēdējo reizi redzēta 30. decembra vakarā savās mājās, Vecrīgā.

TOP komentāri

 • oskars
 • Liene
  +4 +4 0

  Liene

  Ja cilvēks pazūd un to atrod mirušu, visiem baigi žēl, bet ja clvēku izdodas atrst dzīvu, tad viņš ir pinīgs idiots un bezatbildīgs bezsirdis. Izcila sabiedrība. Jums nav vienalga kur bija? Galvenais ka dzīva!!!
 • LA
  +2 +2 0

  LA

  Protams, ka prieks, ka sveika un vesela!
  Bet es arī pilnīgi un galīgi tagad nenosodu to cilvēku reakciju, kas šo sauc par bezatbildību un stulbumu, it īpaši mūsdienās, kad tiešām cilvēki pazūd bez vēsts un neatgriežas. Tik tiešām, ja esi iekūlies "sūdos", "aizdzēries" vai vēl sazin kas, nu vismaz padod ziņu kaut vai vienam cilvēkam, lai pārējie tuvie un tiem, kuriem rūp zinātu, ka viss ir kārtībā un nebūtu jāceļ tracis, ziņojot policijai un piepludinot pilnu internetu ar ziņām par pazudušu cilvēku.
  Lai vai kā, tiešām labi, ka viss kārtībā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!