Komentāri

Vēl tikai dažas dienas līdz jaunā mācību gada sākumam. Un tam gatavojas ne vien skolēni, bet arī skolotāji.

Lai uzzinātu par jaunākajām mācību tendencēm, mainītos pieredzē un dalītos padomiem, šodien dabaszinātņu un matemātikas skolotāju konferencē tikās apmēram 500 skolotāji no visas Latvijas. Pedagogi atzīst, ka ir ļoti svarīgi sekot līdzi laikam un jaunajām tehnoloģijām nav jāpretojas, bet aizvien vairāk jāievieš arī stundu darbā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dabaszinātņu un matemātikas skolotāji prezentēja viens otram savas mācību metodes. Konference norisinās jau septīto gadu, katru reizi pulcējot vairākus simtus skolotāju.

Reportāža no skolotāju konferences plkst. 19.00!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl