Svarīga informācija ”Swedbank” klientiem

Komentāri
Svarīga informācija ”Swedbank” klientiem
FOTO: LETA

Naktī uz 8. decembri laikā no plkst. 00.00 līdz 06.00 notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi. To laikā var būt pārtraukumi Swedbank karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Darbu rezultātā tiks veikti daudzi tehniskie uzlabojumi, kā, piemēram, uzlabota sistēmas ”Finanšu tirgi” funkcionalitāte klientiem, kas izmanto valūtas atvasinātos darījumus (FX Forward un FX Swap). Tagad, tuvojoties darījuma beigu termiņam, tiks aktivizēta poga darījuma pagarināšanai, kas, balstoties uz esošā darījuma parametriem, izveidos jaunu darījuma pieprasījumu. Ja nepieciešams, tad klientam pastāv iespēja koriģēt darījuma summu un darījuma beigu datumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. Swedbank jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām.

Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot Swedbank IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl