Svarīga informācija ”Swedbank” klientiem

Komentāri
Svarīga informācija ”Swedbank” klientiem
FOTO: LETA

Naktī uz 8. decembri laikā no plkst. 00.00 līdz 06.00 notiks regulārie Swedbank IT sistēmu uzturēšanas darbi. To laikā var būt pārtraukumi Swedbank karšu, maksājumu pakalpojumu un internetbankas darbībā.

Darbu rezultātā tiks veikti daudzi tehniskie uzlabojumi, kā, piemēram, uzlabota sistēmas ”Finanšu tirgi” funkcionalitāte klientiem, kas izmanto valūtas atvasinātos darījumus (FX Forward un FX Swap). Tagad, tuvojoties darījuma beigu termiņam, tiks aktivizēta poga darījuma pagarināšanai, kas, balstoties uz esošā darījuma parametriem, izveidos jaunu darījuma pieprasījumu. Ja nepieciešams, tad klientam pastāv iespēja koriģēt darījuma summu un darījuma beigu datumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Regulārie sistēmu uzturēšanas darbi tiek veikti naktīs, lai minimizētu neērtību iespējamību. Swedbank jau iepriekš atvainojas klientiem par iespējamām neērtībām.

Šādi darbi tiek veikti regulāri, uzturot un pastāvīgi attīstot Swedbank IT sistēmu un mūsdienīgus pakalpojumus klientiem.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl