Švarca zibenīgais metiens 15 sekundes pirms mača pamatlaika beigām izrauj “Blues” uzvaru pār “Jets”

AFP/SCANPIX

Par aizraujošu mača galotni parūpējās NHL kluba Sentluisas “Blues” hokejisti, kuri ceturtdien aizvadīja Rietumu konferences ceturtdaļfināla maču pret Vinipegas “Jets”.

Pirmajā periodā mača rezultātu jau 12.sekundē atklāja “Jets” uzbrucējs Adams Lovrijs. Pēc tam vēl vienus vārtus pievienoja Kevins Heiss. Otrajā periodā neviena no komandām vārtus neguva, “Blues” ripu Helebaka vārtos raidīja tikai trešajā periodā. Ar vārtiem “Blues” rindās atzīmējās Raiens O’Rīlijs, Braidens Šens.

Bija palikušas vien 15 sekundes līdz trešā perioda beigām, kad rezultāta tablo rādīja neizšķirtu 2:2, taču “Blues” hokejisti aktīvi cīnījās pie laukuma apmales “Jets” aizsardzības zonā, izcīnīja ripu un izcīnīja pozīciju metienam pa vārtiem.

Pēc tam, kad Tailers Bozaks izcīnīja ripu pie laukuma apmales, viņš to piespēlēja komandas biedram Džeidenam Švarcam, kurš ilgi nedomājot raidīja ripu vārtos, pārspējot “Jets” vārtsargu Konoru Helebaku un panākot 3:2, kas nesa uzvaru mačā.

Sentluisas “Blues” sērijā līdz četrām uzvarām ir vadībā ar 3:2.