”Svaigs un gards, ķeriet un skrieniet,” – vīrietis pamatīgi saindējas ar vietējā veikalā iegādātu kefīru

Pievienot komentāru

Pāris nomesti liekie kilogrami varētu iepriecināt daudzus cilvēkus, tomēr kāds kungs Bauskā tos labprātāk būtu paturējis pie sevis, jo slaidāku formu ieguvis ne gluži tajā veselīgākajā veidā. Vīrietis apgalvo, ka saindējies ar ēdienu, ko iegādājies vietējā veikalā, bet neviens kunga sūdzības neņem par pilnu.

”Svaigs un gards, ķeriet un skrieniet,” – tā savu neveiksmīgi iegādāto produktu ironiski reklamē Gunārs. Iemīļotais ikdienas dzēriens kefīrs pamatīgi licis pastreikot vīrieša vēderam.

Apšaubot, ka kefīrs tādu kaiti spēj nodarīt, nākamajā dienā riskējis gardumu iedzert vēlreiz.

Vīrietis smej, ka noteikti apkārtējie teiks, ka kungs pats pie vainas, kaut ko dzērienā sabēris vai nepareizi glabājis. Tomēr viņš ir pārliecināts, ka konkrētajā kefīra pudelē ir kas vairāk par kefīru, piemēram, ražošanas procesā tikuši kādi ķīmiskie līdzekļi. Kā nekā, viņam esot rūdīts tālbraucēja organisms, ko tik viegli nevar izsist no ierindas.

Vai tiešām Gunāra draugam būs bijusi taisnība, Degpunktā komanda devās skaidrot pie Pārtikas un veterinārā dienesta (PVD).

Sūdzības PVD saņem bieži, bet ne vienmēr šaubas par produkta nelāgo kvalitāti apstiprinās. Vēl jo vairāk, ir grūti pierādīt, ka pie cilvēka sliktās pašsajūtas vainīgs tieši konkrētais produkts.

Izmeklēšanai nepieciešamie paraugi tiek ņemti tikai un vienīgi no tirgotāja vai ražotāja. Bet, galu galā, ar slikto pašsajūtu un visām tās izrietošajām sekām jātiek galā pašam.

Iegūtos rezultātus PVD patērētājam paziņos, bet turpmākais jau ir atkarīgs no paša cilvēka apņēmības – cīnīties par savu taisnību, vēršoties pie ražotāja vai patērētāja, vai paklausīt Gunārs drauga ieteikumam un likties mierā.

Video

Lasi vēl