36 komentāri
“Sūc aliņu”, streipuļo un vārtās pa ielu: iedzīvotāji brīnās par Rīgas ielu remontstrādniekiem
Foto: Jānis Zvērs

Šķiet, nebeidzamie Rīgas ceļu remonti izraisa arvien lielāku sašutumu starp galvaspilsētas iedzīvotājiem. Sociālajā vietnē “Facebook” rīdzinieki fiksē interesanto stilu, kā tiek veikti remontdarbi.

Piemēram, Līga Kamša ir ievietojusi fotogrāfiju, kur redzams, kā divi strādnieki vienkārši guļ ielas vidū. Viņa raksta: “Un tagad uzmini nu, kāpēc bruģis uz Valdemāra ielas joprojām nav pabeigts, un es katru rītu soļoju pa kurmju rakumiem. Viens tipa strādā. Divi reāli guļ un atpūšas.”

Savukārt citi vērīgie rīdzinieki norāda, ka strādnieki reizēm ir redzēti, pat streipuļojot vai “sūcot aliņu”.

Pie šī ieraksta drīz vien parādījās komentāri, kuros norādīja arī citu gadījumus, kad novērota aizdomīga un neizprotama būvnieku uzvedība.

Foto: Ekrānuzņēmums

Jau iepriekš ziņojām par remontdarbiem Hanzas ielā, kas iedzīvotājiem jau likās nebeidzami un reizēm nejēdzīgi, jo asfalts tika uzlikts, bet pēc brīža jau atkal nofrēzēts. Pašvaldībā skaidro, ka darbus veic “Rīgas siltums”, savukārt uzņēmuma pārstāvji stāsta, ka asfalta slānis bija jāmaina, lai būtu vienādā līmenī ar Valdemāra ielu.

TOP komentāri

 • Edgars Paeglitis
 • Tina Aleka
  +5 +4 -1

  Tina Aleka

  Nu interesanti kā tad maksā tiem, kuri reāli to bruģi tur liek. Kamēr visi uzraudzītāji un saskaņotāji pagrābj sev lauvas tiesu, tikmēr praktiskā darba darītājiem vairāk kā minimālās algas drošvien nesanāk par soc.garantinjām un apdrošināšanām nemaz nerunājot. Nu ko par tādām algām var nolīgt? Akadēmiski nespējīgus skolēnus, studentus vai gadījuma cilvēkus no NVA rindām - zemu kvalificētus žūpas. Neviens sevi cienošs speciālists jau par kapeikām vergot neies un tad sākas vaimanāšana,ka jāieved strādnieki no nez kurienes, jo vietējie redz maitas negribot strādăt. Tajās Jūrmalas villās piebraucamos ceļus gan es nedomāju, ka šitādi paši pļunduri taisa. Tur par valsts naudu droši vien labākie privātie uzņēmēji tiek nolīgti, bet priekš ceļiem,pa kuriem paši ikdienā nestaigā, ar ratiņiem nebrauc utt.jau neies izķinķelēt naudu :(
 • Kristine Sinicina
  +6 +4 -2

  Kristine Sinicina

  Jus ko! Cikveki varbut atpusas, ka jus varat zinat! Jus tacu ari nemat partraukumus. Parada vienu bildi ar piemerotu aprakstu un visi jau satraukusies!
  Es nevienu neaizstavu un neatbalstu, bet ka kads var spriest par kaut ko, ko isti nezin?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl